Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a teendő akkor, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő akkor, ha az ember előre tudja, hogy egy nő sem fogja vele élvezni a szexet, és legjobb esetben is csak megjátsza a dolgot?

Figyelt kérdés

Én ugyanis attól tartok, hogy ez lesz... Meg-e lehet tartani egy kapcsolatot, ilyen hátráltató tényező mellett? Etikus dolog-e belemenni úgy, hogy érzemileg jól megvagyunk, de közben ő - az én tudtommal - eljár szeretőkhöz? Akiket nem szeret érzelmileg, csak testileg tudja velük élvezni a dolgot, amit velem nem fognak tudni élvezni... Okés ez is elég gagyi megoldás, de ezt leszámítva jó ember vagyok, jó a személyiségem, kedvelnek akiket én is kedvelek...


Csak ettől félek nagyon! Hogy összejövök valakivel minden flottul megy... Amíg nem kerül szexre a sor. Aztán az már rögtön nem lesz jó - ezt követné pár eset után, a kihajítás... Ezt szeretném valahogy elkerülni... Mindegy milyen "áron" (na jó nem materialista szemszögből mert nem tudok venni neki egy luxusjachtot, hogy ne hagyjon el)



#szex #félelem #rettegés #balfék #nem lesz jó neki #szakítás a szex miatt
2015. jan. 25. 23:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudom? Abból, amit leírtál. Ez egy tipikus személyiségzavar, amit egy jó pszichológus nagyon jól tudna kezelni. Ennyi a titok.
2015. jan. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
És igen, lehet vele élni... de érdemes? Ha lehetne másképp is? Pozitív önértékeléssel, jó szexszel, jó kapcsolattal, szeretve, értékelve?! Nem lenne jobb úgy élni?
2015. jan. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 HutOfBabaYaga ***** válasza:
100%

Szia Kérdező!

Jól tetted, hogy írtál ide! Ha baj van, megoldát után kell nézni. Itt az anonimitás jótékonysága megvan.

Remélem téged elkerülnek a gúnyolódók, a fikázók!

Fiatal vagy, bizonytalan, izgulsz. Ez átlagos dolog. Az nem átlagos szerintem, hogy ennyire. /A fiatalságodra nem vonatkozik. :-)/

A félelem nagyon romboló dolog. Neked ebből is több jutott az elviselhető mértéknél. Szerintem előbb-utóbb sajnos rossszabbodni fog a helyzet.

Szerintem ezt egyedül nem tudod megoldani!

Szerintem is keress szaksegítséget.

Ne szégyelld, oldd meg! Okosan, diszkréten, de kitartóan. Ha az egyik nem jön be, ne add fel!

Hajrá, én bíztatlak.

Tudom mit beszélek.

2015. jan. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 HutOfBabaYaga ***** válasza:
100%

Még valami: hidd el, tényleg meg lehet tanulni a (jó értelemben vett) lazaságot!

Csak idő, kitartás kell hozzá. (Még az sem törvényszerű, hogy túl sok penz szükséges.)

Minnél hmarabb elkezded annál jobban jársz.

2015. jan. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

#13


Köszönöm soraidat, ezt fogom tenni - amúgy is tervben van mert már mondták páran, hogy kellene.


De ha a szerelemben is ez gátol meg, akkor ez a végszó. Megyek szakorvoshoz! A félelem meg a megfelelési kényszer állandó moralizálás... Elég már ezekből!

2015. jan. 26. 01:01
 16/23 anonim ***** válasza:
Ha le is küzdöd a megfelelési kényszert, attól még lehetsz rossz az ágyban. Tehát a veszély ugyanúgy jelen lesz, hogy elhagynak téged egy jobbért, tapasztaltabbért. Éppen ezért méltányolható a szándékod, miszerint kvázi nyitott kapcsolatot akarsz. A többség szerint ez beteges, de jobb a semminél. A pszichológus egyáltalán nem biztos, hogy használ. Én is jártam, de SEMMI eredménye nem lett.
2015. jan. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 HutOfBabaYaga ***** válasza:
100%

No, ilyenkor kell másik szakembert keresni !!!

Ez olyan mint a suliban, az egyik fiamnak az egyik fizika tanár jön be, a másiknak a másik fizika tanár. Nem egyforma a két gyerek stílusa és igy az igényük sem egyforma.

És még egy fnotos dolog. Tényleg fontos.

Néhányan nem azért mennek pszichológushoz, mert valóban változtatni akarna az életükön. Csak próbálkoznak, szimatolnak. Legtöbbször észre sem veszik, hogy nem szántottak elég mélyre.

Ezeknek az embereknek a tapsztalata - szerintem - nem mérvadó Rád nézve.

2015. jan. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
# 17: Tökéletesen egyetértek. Módszer, terapeuta, páciens - ez a hármas egység kell a sikeres terápiához. Ha sikertelen, akkor valamelyik tényezővel van gond, de ez nem azt jelenti, hogy pszichoterápiára járni haszontalan dolog. Nekem is segített, rengeteget.
2015. jan. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 HutOfBabaYaga ***** válasza:

No, ilyenkor kell másik szakemberhez fordulni !

Tudod olyan ez, mint a suliban, az egyik fiamnak egy bizonyos tanár nagyon jól tanítja a fizikát, a másik fiamnak ugyanaz az ember nagyon nem jön be. Más a két gyerek stílusa, így mások az igényeik is.

Még egy fontos dolog. Néhány ember nem azért fordul pszichológushoz, mert valóban változtatni szeretne az életén. Csak próbálkozik, szimatol. A legtöbben észre sem veszik, hogy nem szántottak elég mélyre.

2015. jan. 26. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 HutOfBabaYaga ***** válasza:
Bocs, hogy kétszer írtam, valamiért úgy tűnt, hogy nem ment át az első.
2015. jan. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!