Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kellek senkinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Már 23 leszek. Nagyon elkeseredtem, nem vesz észre senki. Egyedül fogom lélni az életem, ezt nem fogom kibírni. Más túl van 10-15 emberen a másik véglet meg elkötelezte magát egy életre. Nem sokáig húzom így. Anyám azt mondta, van aki vár rám, de ez nem így van.
2015. jan. 26. 22:33
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
53%

Mellesleg moziba es szinhazba NEM ismerkedni jarnak az emberek.

Haveri körhöz senki se pofatlankodik oda.


Tehat voltal 2 buliban es ennyi..

2015. jan. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy ha úgy mész emberek közé, hogy nem próbálsz kapcsolatot teremteni, valamint előre bebeszéled magadnak, hogy "úgyis mindenki szarik rám", akkor valóban nem fogsz sikerrel járni. Az írásod alapján kirajzolódik előttem, hogy ülsz fa arccal, és várod, hogy valaki odamenjen hozzád. Hát, így nem fog menni. Tudod, ha eleve negatív a hozzáállásod, az kilométerekről látszik, és egy savanyú emberhez senkinek nincs kedve odamenni. Mégis ki akarna valakivel ismerkedni, aki láthatóan full negatív?

Van egy nő ismerősöm, 25 éves, csinos, jó alakja van, szép arca, még értelmes is, és évek óta nincs senkije. Tudod miért? Mert ő is ilyen. Mást se hallani tőle, minthogy ő nem kell senkinek, ő egyedül fog megdögleni. És a legrosszabb, hogy ha valaki mégis hozzászól, nem veszi a lapot, és előadja az önsajnáltató monológját, amitől a legpozitívabb embernek is kedve támad eret vágni magán, így rövid úton hagyják is a francba. Még az is elmenekül, akinek nagyon tetszik. Az írásod, a kommentjeid alapján te ugyanilyen vagy, ezért "szarik rád" mindenki.

2015. jan. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

#22

Nagyon jót irsz de ha ilyen,úgyse fogja megerteni.

2015. jan. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
22-es jól beszél
2015. jan. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
91%
Én 24 éves lány vagyok, sosem volt még senkim. De engem személy szerint ez nem zavar. Miért gondolja sok ember, hogy csak akkor lehet teljes valakinek az élete ha van valakije? Én őszintén szólva lesz@rom. Ha jön valaki, akkor örülök, de ha nem, akkor találok más örömöt az életemben és nem kesergek azon, hogy egyedül rohadok meg.
2015. jan. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Szerintem csináld azt, amit szeretsz, ha van valami, amit ki akartál próbálni vagy meg akartad csinálni akkor hajrá, legyél egy kicsit jó értelemben őrült. Jobb lenne a kisugárzásod és rögtön észrevennének, ha látják, hogy kicsattansz az életörömtől.
2015. jan. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

Én meg képzeld, 29 éves koromban találtm meg az úgymond igazit. Nem az a lényeg, hogy hány kapcsolatod volt életed során, hanem hogy aki mellett megállapodsz - vagy "csak" sokáig együtt vagy - mellette mennyire leszel boldog.

De mondom, soha nincs késő, és 23 évesen még bőven fiatal vagy.

2015. jan. 27. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Nekem sincs senkim.

Jo volna már dugni is egy csajt.

De hát nem jön össze,mert egy senki vagyok...ez van:/

2015. jan. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de moziba meg színházba a férfiak általaban randizni/barátnőjükkel járnak, és nem ismerkedni.

Ne sűrgesd, mert minél jobban akarod, annál jobban lököd el magadtól, annál görcsösebb leszel.

2015. jan. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Hasonlóképp jártam, voltaka kapcsolataim, de hol igénytelen lett a pasas (dagadt ex visszajött...), hol alkesz (jött a rég nem látott haverja), a legutóbbiról pedig kiderült, hogy házas....

Most külföldön élek helyi férfival, és sokkal jobb így!

2015. jan. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!