Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy osztálytársam (lány) azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy osztálytársam (lány) azt mondja 4 évig tetszettem neki, de sose mert hozzám odajönni-vajon mi a jó fene lehet bennem olyan ijesztő? Mire számított, hogy meglincselem ha odajön?

Figyelt kérdés

Egy csaj az osztályból iskolát váltott (most utolsó évben). Majd mikor már nem is volt itt, küldött mailt hogy 4 évig próbálta észrevetetni magát velem, de sose vettem észre, és 4 évig próbált odajönni hozzám, de sose volt bátorsága. És lám bátorsága még most sincs, hogy már nem is jár ide mert ezt is mailben közli még véletlenül se személyesen.

???


Vajon mégis mi lehet olyan ijesztő bennem, hogy 4 év alatt se mer odajönni? Mit gondolt mi lesz ha odajön-kibelezem ott helyben vagy mégis mi lesz?


Egyébként nem igaz hogy nem vettem észre. Csak úgy tettem. Ez szemétség?


2015. jan. 29. 08:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Kerdezo hanyevesen gondolkozol ugy mint egy 12 éves? 20?
2015. jan. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!