Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így a pasi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a pasi? Barátság téma.

Figyelt kérdés
Férfi-nő barátságról van szó, a korkülönbség közel 20 év a férfi javára. Aki nagyon jó fej, kedves, minden témáról lehet Vele beszélgetni, még betegen is eljön a találkozókra... De a beszélgetéseket, találkozásokat szinte 100%-ban én kezdeményezem... Szeretném, ha ez megváltozna és legalább néha "kezdeményezne" Ő is... Mit tehetnék???
2015. jan. 29. 11:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"... szerintem a

barátság ideális esetben azért

kölcsönös... és nem csak az egyik

fél "fut" a másik után

folyamatosan..."

Kérdező te irtad! Akkor miért neveznénk ezt barátságnak?

Nem kell a barátságnak napi szintünek lennie! De kölcsönösnek igen!

Kérdező. Te tudod miért ragaszkodsz!

De ha csak, vagy legtöbbször te keresed, ez nem barátság.

Megkockáztatom. Kihasznál!

2015. jan. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Igen, itt van a kutya elásva... a kölcsönösségnél... De azt azért nem mondanám, hogy kihasznál... Nagyon rendes, képes órákon keresztül is hallgatni a "hülyeségeimet..." tanácsokat ad, segíteni próbál... Szóval ki nem használ, de annyira szeretném, ha kölcsönös lenne ez a dolog... Csak egy icipicit kölcsönös(ebb)...
2015. jan. 29. 20:46
 13/17 anonim ***** válasza:
Te is órákon keresztül hallgatod a "hülyeségeit", tanácsokat adsz neki, segíteni próbálsz neki?
2015. jan. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Egyszerűen elbeszélsz a válaszolok mellett, minden rendben van végül is a válaszaidból az derül ki. Akkor mi a probléma?
2015. jan. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Igen, én is hallgatom a "hülyeségeit" és amiben tudok, tanácsot is adok Neki. Az a probléma, hogy nem képes azt a nyamvadt telefont felemelni "könyörgés" nélkül! Legalább néha... Olyan érzésem van néha, hogy Ő csak "eltűri" ezt a helyzetet... :(
2015. jan. 30. 08:21
 16/17 anonim ***** válasza:

Kérdező! Ha csak eltűri a helyzetet, az nem barátság, hiába hallgatjátok meg egymást!

Szerintem már te is felébredtél, csak nem vagy hajlandó elfogadni a tényt!

Te érzel valamit, ő is!

Leginkább, hogy ha kedve van beszélgetni veled leemel a polcról!

2015. jan. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Közben kiderült, hogy van egy elég komoly betegségem... :( És nem merem Neki elmondani... Ugyanakkor nagyobb szükségem lenne Rá és a barátságára mint eddig bármikor... Nem tudom, mit tegyek és azt sem, hogy egyáltalán változtatna-e valamit a helyzeten, ha tudná...
2015. márc. 7. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!