Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek volt igaza?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek volt igaza? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az iskolában ma családi órák voltak, amin témába jött, hogy mi lenne az a 3 kérdés, amit a fiúk meg szeretnének kérdezni a lányoktól, illetve a lányok a fiúktól.


Két lányok által feltett kérdést szeretnék idézni:


"Ti, fiúk, miért csak a külsőnket nézitek?"


"Ti, fiúk, miért vagytok olyan felszínesek?"


Első kérdésre rögtön megmondtam a magamét: "Miért, ti, lányok mit néztek?" De most komolyan, a fiúk csak a lányok külsejét nézik, a lányok viszont a belső értékeket, vagy mi? Szerintem mindkét nemben nagy arányban megtalálhatóak azok az emberek, akik a külsőt nézik, és kis arányban azok is, akik nem csak azt.


Második kérdésre már nem válaszoltam (mert az elsőre is csak annyi választ kaptam, hogy ne "pingpongozzunk", hanem válaszoljunk a lányoknak), viszont számomra ez is felháborító. Ugyanúgy, ahogy a külső nézésénél (hisz ez a 2 kérdés nagy mértékben összefügg), mindkét nemben nagy mértékben megtalálhatóak a felszínes, és kis mértékben a kevésbé felszínes emberek.


Nektek mi a véleményetek? Szerintetek is a fiúk felszínesebbek és jobban érdekli őket a külső, mint a lányokat, vagy velem értetek egyet?



2015. jan. 29. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy van aki csak a külsőt nézi, van aki a belsőt és a külsőt is, van aki csak a bensőt. Fiúknál és lányoknál is. ennyit erről.
2015. jan. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A világ kegyetlen, de meg kel értenie, hogy szex közben nem akarok hányni!
2015. jan. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenki felszínes. az egész emberiség. jó, a vakok és aszexuálisok nem. de ezenkívül mindenki. ugyanis az infó 90 százalékát (talán nem mondtam most akkora hülyeséget a 90-el, jaj) a szemünkön keresztül vesszük fel, egyszerűen így érzékeljük a világot. minden ettől függ.
2015. jan. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Qrvára unom már ezt a témát.
2015. jan. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 PearlDiver ***** válasza:

Engem is eléggé fáraszt már ez a téma meg a teljesen meddő vita, de azért leírom a véleményem:

-a lányokon természetesen a kinézetüket veszem észre először

-ettől még barátságos vagyok azzal is, aki nem jön be

-kapcsolatot nyilván nem akarok azzal, aki nem tetszik

-viszont azzal sem, aki tetszik, de nem illünk össze vagy nem szimpatikus emberileg

-magasról teszek arra, akinek én nem jövök be külsőleg, nem vagyok hülye hogy ezen felháborodjak

-ha az emberek többsége elfogadná, hogy az többieknek nem kötelessége vonzódni őhozzá, akkor mindenki sokkal felszabadultabb lenne

-a fentiek szerintem mindkét nemre egyenlő mértékben érvényesek, természetesen kulturális környezettől függően ez változhat

-mivel a tizenévesek még többnyire fejlődésben vannak, nem meglepő hogy a hormonjaiktól vezérelve a látványra izgulnak

25F

2015. jan. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!