Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem, ha megismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem, ha megismerkedtem egy sráccal neten, de még nem küldtem neki képet magamról?

Figyelt kérdés
viszont az egyéb beszélgetéseink mellett olyanokat ír, hogy biztos gyönyörű lehetsz stb. hát egyáltalán nem vagyok az, ilyenkor nem tudok reagálni rendesen, mert én sem firtatom a külsejét... hagyjam az egészet?

2015. jan. 31. 15:57
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
# 7 hirtelen azt hittem te vagy az:)
2015. jan. 31. 16:06
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy közel sem vagy olyan szép mint amilyennek gondol és küldj képet magadról.

Arra azért számíts, hogy ha nem jössz be neki akkor gyorsan vége szakad a beszélgetésnek, viszont akkor is, ha nem küldesz szóval nincs sok vesztenivalód.

2015. jan. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
hát küldd minnél hamarabb,mert egyre szebbnek fog elképzelni aztán darr hasít a valóság,a lány bizony még ködben se szép.
2015. jan. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 bandi6891 ***** válasza:

ez olyan tiniszerelem már látom...


Micsoda történet:"biztos szép lehetsz"

Elküldöd a képet magadról(elmondásod szerint egyáltalán nem vagy az) ő meg komoly lapátolásba kezd hogy minél előbb megszűnjön a kapcsolat mert szétesett az álomképe rólad. :D


Kedves kérdező mi a tanulság?Már az elején meg kell mutatnod kívül ki vagy,ha valakinek megfelelsz arra hogy tovább érdeklődjön felőled,akkor jöhetnek a belső értékeid.

2015. jan. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Lehet, hogy én vagyok, itt ismertem meg a lányt :D

2015. jan. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
na küldj nekem, majd én megmondom hogy mehet e tovább az a kép :D
2015. jan. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
húsz vagyok :)
2015. jan. 31. 16:22
 18/22 A kérdező kommentje:
# 15 mondj valamit ami kizárásra ad okot, hogy nem te vagy az. korod pl?
2015. jan. 31. 16:30
 19/22 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Kuldj egy kepet es megtudod mi lesz.
2015. jan. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem én vagyok az, akivel én beszélek, az fiatalabb nálad
2015. jan. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!