Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene tennem? Helyesen cselekszem, ha megtartom a babát? Engedjem el a barátomat? 19/L

Figyelt kérdés
Úgy fél éve járok a barátommal. Imádjuk egymást. Ő rángatott ki a legmélyebb korszakomból. A kishúgom ugyanis meghalt. Rá tényleg mindig számíthatok. Minden csodás volt, egészen addig, míg rá nem jöttem, hogy babát várok. A lakótársam magamra hagyott, pedig azt ígérte, végig mellettem fog állni. (Barátnők voltunk.) A barátom nem repes az örömtől, hogy babánk lesz. És én meg AKAROM tartani. A kishúgomat és korábban a szüleimet is elvesztettem, éppen ezért nem hagyhatom, hogy a babám is meghaljon. Igaz, hogy fiatalok vagyunk még, de azt ígérte, mindenben támogatni fog a barátom. Az anyagiakkal nincs gond, egy egész vagyon maradt rám a szüleim után, és mivel a kishúgommal sem kell osztozkodnom... Úgy érzem, ez lehetne életem legcsodásabb eseménye. Végre nekem is igazi családom lehetne. És biztosan meg is tartom a babát, de lehetséges, hogy a barátomat el kellene engednem? Ugyan egy szóval sem utalt rá, de úgy érzem, ezzel csak hátráltatom.
2015. febr. 4. 01:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
77%
olcsóbb lett volna a gumi
2015. febr. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 bandi6891 ***** válasza:

hú így korán reggel ez kicsit megviselt így,erre a kérdésre válaszolok többre már nem is,megyek dolgozni.


Erre nehéz bármit is mondani,de szerintem talán érdemes volna új férfi után nézned aki valóban erősíteni fog és igenis örülne egy kisgyereknek(nem is értem hogy nem lehet örülni ennek de mindegy),véleményem szerint nem szabadna a kezdődő életet megszüntetni a várandós nőknek,de én általában érzem így nem csak nálad.


Én csak erőt kívánok a további életedhez és alakuljanak jól a dolgaid,remélhetőleg a kicsi gyerekeddel és egy jobb apával.

Szia

2015. febr. 4. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Missi_Key ***** válasza:
77%

Ha csak azèrt akarod megtartani hogy a hugodat potolja az már règ rossz. Egy gyerek felnevelèsèhez ennèl több kell.


Azèrt szegèny pasit is sajnàlom. Kiràngat tèged FÈLIG a szarbòl (mert azèrt valljuk be még nem vagy egèszen normàlis)

Erre te hàlàból megajàndèkozod egy èletnyi taryàsdìjjal ...

2015. febr. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ha a barátot nem akarja, akkor ne tartsd meg. Egyrészről ne kényszerítsd bele egy döntésbe (az ő gyereke is), de ami a legfontosabb, hogy nem lehet hagyni, hogy gyerek esetleg apa nélkül nőjön fel. És igen, mindenki azt mondja, hogy apa nélkül is lehet, de ez f"szság, 2 perc alatt meg lehet mondani bárkiről, hogy apa-anya nélkül nőtt fel (tisztelet a kivételnek, de ha van önkritikád, akkor erre ne alapozz), és ez nem véletlen.
2015. febr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"Azt, hogy innentől sohasem kell egyedül lennem. Mert a kisbabám mindig velem lesz."


Ebből a kiindulásból tönkre fogod tenni szegén gyerek lelkét.

Ő csak azért lesz,mert anyuka ne legyen egyedül.

Hogy fog így leválni rólad 16-20 évesen majd?


Nem tudom,mennyi időd van a döntésig: megtartod-e vagy sem, de azt ajánlom, beszélj pszichológussal.


Nagyon nehéz lelki helyzetben vagy és nem könnyű a gyermekvállalás 19 évesen, árván. Még akkor se, ha anyagilag nincs gond.

2015. febr. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Tartsd meg a babat,es majd kialakul,hogy a baratod marad vagy megy,ha menni akar,akkor eengedd el.Az nagyon Jo,hogy az anyagiakkal nincs problema.Okosan bank a penzzel.
2015. febr. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 PearlDiver ***** válasza:

Jó döntés hogy megtartod a babát, nem támogatom hogy megölesd. Viszont nem kell azt gondolnod, hogy a barátod életét ezzel tönkreteszed - attól, hogy apa lesz, még elmehet a barátaival szórakozni, bár nyilván sok törődést és odafigyelést is jelent a jövevény.

Szóval csak ezért ne lökd el magadtól.

Viszont tényleg ijesztő kicsit, hogy a magányod elűzését látod a gyerekben... Erre azért vigyázz, ő nem egy eszköz, hanem egy élő ember.

2015. febr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Természetesen nem egy eszközként tekintek rá. Nem is azt várom, hogy életem végéig velem legyen. Nem akarom magamhoz láncolni. Csak úgy érzem, ő a legnagyszerűbb ajándék, amit valaha kaptam. :)
2015. febr. 4. 19:36
 19/19 PearlDiver ***** válasza:
Akkor jó! Hajrá, szeretettel, derűvel :)
2015. febr. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!