Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó szerelmes levélnek? (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Többszörn is probáltam elmondani neked,hogy mit érzek,de féltem a kudarctól azonban most rávettem magam ,hogy elmondjam neked szerelmes vagyok beléd.

Szeretnék veled lenni minden percben.

A szőke hajad hófehér orcád nagyon megtetszet,de kedvességed barátaságosságod érintette meg a szívemet.Minden reggel arra vártam,hogy betoppnajak a terembe és mélyen belenézzek győnőrű szemedbe.Nem zavar ha nem így érzel ,de ha csak barátok lennék annak is nagyon örülnék.

Te vagy az életem!

(lány neve)



2015. febr. 4. 15:13
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
de 3éve szerelmes vagyok belé ami már sok idő és nem 1hét :)
2015. febr. 4. 15:53
 32/37 anonim ***** válasza:
Kérlek ne, így csak engem igazolsz.
2015. febr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Én 8 évig hittem azt, ma már legszívesebb megölném a csajt. Csak hát akkor letartoztatnának és megerőszakolnának a csúnya bácsik és a cigányok.
2015. febr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
a csajt ismerem és ő nem olyan fajta.ő kedves mindig minden esetbem
2015. febr. 4. 15:58
 35/37 anonim ***** válasza:
51%
Aha oké bocs. Akkor lehet neked én rajtam segíteni és nem nekem rajtad, hiszen te egy kész férfi vagy oly meg annyi tapasztalattal és tudással hiszen, te érett vagy! Le akarok szólítani egy lányt de nem merem. Szerinted írjak neki egy levelet vagy te mit ajánlasz? Esetleg a levél megírásában segítenél mert nem nagyon megy :/
2015. febr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
nagyon vicces vagy............
2015. febr. 4. 16:15
 37/37 anonim ***** válasza:
Már miért ne lehetne valaki 13 évesen, vagy akár fiatalabban szerelmes? Attól még, hogy van, aki ennyi idősen nem volt az, még nem kizáró ok. Persze, nyilván máshogy éli meg az ember a szerelmet gyerekként. Sokakkal éppen az a baj, hogy felnőttként is olyan szerelmet várnak, mint amilyet az ember kamaszként érez, pillangókkal a gyomorban, meg efféle közhelyekkel. :)
2015. febr. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!