Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó szerelmes levélnek? (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Többszörn is probáltam elmondani neked,hogy mit érzek,de féltem a kudarctól azonban most rávettem magam ,hogy elmondjam neked szerelmes vagyok beléd.

Szeretnék veled lenni minden percben.

A szőke hajad hófehér orcád nagyon megtetszet,de kedvességed barátaságosságod érintette meg a szívemet.Minden reggel arra vártam,hogy betoppnajak a terembe és mélyen belenézzek győnőrű szemedbe.Nem zavar ha nem így érzel ,de ha csak barátok lennék annak is nagyon örülnék.

Te vagy az életem!

(lány neve)



2015. febr. 4. 15:13
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

figyu elég érett vagyok sztem.másfelől pedig nem lehet csakuyg elfeljteni 3éve szerelmes vagyok belé(nem kis idő).

és osztálytársamnak is van már barátnője egy ideje

2015. febr. 4. 15:32
 22/37 anonim ***** válasza:

Nem kell leszólni a kérdezőt, 13 évesen is lehet szerelmes valaki. Mondjuk nekem ennyi idősen eszembe nem jutott még, hogy ilyesmit bevalljak a szeretett lánynak.


Kérdező: Mit szeretnél elérni a lánynál?

2015. febr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
barátnőként kellene nekem de ha más nincs barátnak is jo.de nem fogom csakugy elfeljteni 3éve várok ,bátorságom nem volt és mot sincs nagyon
2015. febr. 4. 15:34
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Akkor se levelet írj neki. Hívd el teázni, sétáljatok, menjetek moziba, korcsolyázzatok, valami, simán tudtok randizni a zsenge korotok ellenére is. Érezzétek jól magatokat, beszélgessetek. Az ilyen leveleknek többször van rossz vége, mint jó.
2015. febr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
értem ,de hogyan szolitsam le?( ha nem lenne ez a problema már lehet járnánk)
2015. febr. 4. 15:38
 26/37 anonim ***** válasza:

"szia xy, nincs kedved eljönni velem holnap korcsolyázni?"


ez nem tűnik nekem nagy problémának :)

2015. febr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy a szerelmes levél veszélye, hogy esetleg rossz kezekbe kerül. Nagyon megalázó tud ám lenni, az ilyesmi. Szerencsére én sosem éltem át.
2015. febr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
értem.de mindig a barátnőjével van és ugy eléggé nehéz leszolitani.de megprobálom
2015. febr. 4. 15:50
 29/37 anonim ***** válasza:
Én nem szóltam le, mondtam hogy úgy is megfogja csinálni és majd rájön, de nem nem hiszem hogy egy 13 éves is lehetne szerelmes, még felnőtt embereket se, senki sem tudja hogy pontosan mi az, én egyezerszer hittem azt hogy szerelmes vagyok mire 20on valahány éves rájöttem hogy ja, közöm se volt hozzá. Egyszerűen érzelmileg nem vagyunk még felnőttek hozzá ebben a korban. Kedvelheti, tetszhet neki és hívja el valahova érezzék jól magukat, de nem, nem szerelmes. Legtöbbünk pont ilyen volt gyerekkorában. Az ilyen szerelmek 1 hétig tartottak kb. Menj oda hozzá, és köszönj neki, beszélgess vele, mondd meg hogy szeretnéd megismerni és hívd el sétálni. Ott meg beszélgessetek jó sokat és kész.
2015. febr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Akkor köszönsz nekik, és megkérdezed hogy beszélhetnétek-e négyszemközt és voala. Legyél már férfi ha már "elég érett" vagy. A bátraké a győzelem.
2015. febr. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!