Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó szerelmes levélnek? (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Többszörn is probáltam elmondani neked,hogy mit érzek,de féltem a kudarctól azonban most rávettem magam ,hogy elmondjam neked szerelmes vagyok beléd.

Szeretnék veled lenni minden percben.

A szőke hajad hófehér orcád nagyon megtetszet,de kedvességed barátaságosságod érintette meg a szívemet.Minden reggel arra vártam,hogy betoppnajak a terembe és mélyen belenézzek győnőrű szemedbe.Nem zavar ha nem így érzel ,de ha csak barátok lennék annak is nagyon örülnék.

Te vagy az életem!

(lány neve)



2015. febr. 4. 15:13
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

az orcád kifejezés elég elavult....Elég sablonos, én azt írnám le mitől egyedi mért pont ő. Sok szőke fehér arcú lány van gyönyörű szemekkel aki kedves.

Mért érzed úgy hogy nem választana?

2015. febr. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
Én ennél sokkal nyálasabb levelet írtam, csak 9 oldalban megfogalmazva.
2015. febr. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
nemtom úgyérzem.lehet átfogalmazom
2015. febr. 4. 15:20
 14/37 A kérdező kommentje:
lehet szeret lehet nem(50%)
2015. febr. 4. 15:21
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz helyzetbe hozol, nem tudom hogy álljak hozzá úgyhogy leírom mindkettőt.


Nem tudom hány éves vagy, de ez a szerelem vallomásos dolog körülbelül óvodában menő, de ott se nagyon a lányoktól. Emellett borzalmasan nyálas, sablonos, letámadó. Menekülve futnék ha ilyet kapnék, egyrészről mert nem is tetszik, másrészről mert nem támadunk le senkit ilyen súlyos érzésekkel, ami jelen pillanatban tudatlanságod és tapasztalat hiányod miatt még csak nem is igazi.


Másfelől gyerek vagy, én is elküldtem többször is ilyen hülyeségeket aztán csodálkoztam hogy miért nem jön össze, bár nekem nehezebb volt helyzetem, mert lányoknak kellett hogy küldjem. Próba szerencse?

2015. febr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

Szerintem (és ezt olyan nőként írom, aki oda meg vissza van a romantikus dolgokért) ne szerelmes levelet írj neki. A randis ötlet sokkal jobb. Hogy miért? Mert most itt nagyon durván letámadod. Hogy te szereted. És mit vársz, ezzel a közléssel mégis mit kezdjen? Erre annyit lehet mondani, hogy: hát oké. Örülök. Kedves tőled. Jól esik. Max ha viszonozza, akkor persze, elindíthat valamit, de ha nem vagy benne biztos (és láthatóan nem vagy az), akkor ez egy nagyon durva indítás. Ijesztőek az ilyen közlések, főleg ha a semmiből jönnek, és még csak reagálni se nagyon lehet rájuk.


Viszont ha elhívod egy randira, akkor kellemesen érzitek magatokat, sokat beszélgettek, satöbbi, és a viselkedéseddel teszed egyértelművé a vonzalmad. Aztán majd kialakul. Meg kell beszélni az ilyesmit, persze, de nem a semmiből ezzel indítani, az gyakrabban jár kudarccal mint sikerrel. Szerintem ezért mondják itt a válaszolók, hogy inkább ne, mert a zavar, amit ez okozhat, bizony sok olyasmire is késztetheti az embert, amit különben nem tenne.

2015. febr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
a randit nehéz lenne összehozni még csak 13éves vagyok :)
2015. febr. 4. 15:28
 18/37 anonim ***** válasza:
jóvanakkor.
2015. febr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Szerintem a lányok gyakran megijednek az ilyen nyíltan megvallott, lángoló szerelemtől. Én a helyedben hagynám ezt a levél dolgot meg a vallomást, meg ilyeneket. Hívd el randizni, közeledj hozzá, nyugodtan mondd meg neki, hogy tetszik! Aztán majd ha már X ideje együtt vagytok, megmondhatod, hogy szereted.
2015. febr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
0%
Akkor meg még ne akarj szerelmet vallani mert fogalmad sincs róla hogy mi az, és ennek a "kapcsolatodnak" sem lenne semmilyen jövője ezt bizton állíthatom. Aztán mivel még úgy is csak kis pisis vagy nem hallgatsz rám és csinálod a magadét, azt majd megtapasztalod.
2015. febr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!