Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a feminizmusról? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Először is: Azt vallják magukról a feministák, hogy az egyenjogúságért harcolnak. Akkor miért az a nevük, hogy FEMINIzmus? Ebből a névből inkább arra lehet következtetni, hogy a nőket többre tartják, mint a férfiakat. Bezzeg, ha mindenki arról beszélne, hogy támogassuk a "maszkulinizmust", mekkora felháborodást keltene.


Másrészt elég érdekes, hogy azt mondják, hogy a nemek közti egyenlőségért harcolnak. Akkor azért miért nem harcolnak, hogy a gyermekelhelyezésnél ne mindig az anyához kerüljün a gyerek, akkor is, ha az apa sem veri a gyereket, nem alkoholista/drogfüggő stb.?


Másik dolog, ami nagyon kiakaszt: "Nőket nem verünk." Miért nem azt mondják, hogy "Embereket nem verünk."? Miért nőket? Férfiakat szabad verni?


Még lenne néhány dolog, amit el lehetne mondani evvel a kapcsolatban, lehet, hogy később még leírom hozzászólásban.


Szeretném leszögezni, hogy NEM vagyok hímsoviniszta, és NEM utálom a nőket.



2015. febr. 4. 19:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 anonim ***** válasza:
44%

#29 Egyébként beszarás (már pardon a kifejezésért), milyen kérdéseket feszegetsz. ...Komolyan? Sajnálod a nőktől ezt? Mint egy gyerek, akitől elvették a kedvenc kekszét és most duzzog. Olyan butácska dolgokkal dobálózol, kérdező. Értem, mit akarsz, de annyira...


Huh. A válasz egyébként a férfiak lovagiasságában és az illemben keresendő. Illem. (Ehhez kell valamit még hozzáfűznöm, vagy azért érthető, miért emeltem ki?)

2015. febr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/80 A kérdező kommentje:
Ez inkább álszentség, hogy a "férfiak feláldozzák az életüket a nôkért". Itt emberéletrôl van szó! Ezt nem lehet csak lovagiassággal negmagyarázni, és nem lehet rákényszeríteni egy férfira a "lovagiasságot".
2015. febr. 4. 20:42
 33/80 anonim ***** válasza:
46%

"[ Sértő ha kinyitom neki az ajtót és a feminizmus jegyében még le is basz érte. Mert volt erre is példa, konkrétan a "köszönöm helyett" "férfisoviniszta" jelzőt kaptam. ] "


Élő példa. Jelige: Egy feminista nő hétköznapjai.


Nem nem reprezentatív, igen ez csak egy ember, igen nem mindenki ilyen, egyéb hozzáfűzni való?:D

2015. febr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/80 anonim ***** válasza:
42%

meg is érdemlik,aki lusta tolakodni,fulladjon meg :,D


élőben,a helyzet : a kapitány hagyta el elsőnek :D szóval ez csak filmes maszlag..


illemből életet :) olcsó üzlet lenne...



igen,igen neked egy "hős" jó állóképességű lovag kéne,aki rendbe hozna,és visszaolvastatná veled butaságaid,amin fel fel röhögnél magad is ezek után :D bár belegondolva...mind1 neked csak lovag legyen.:)

2015. febr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/80 anonim ***** válasza:
48%

Ez a mindenbe-belekötök-csak-azért-is attitűd igen nevetséges. Nem vagy gyerek, ne viselkedj úgy. Ne állj bele mindenbe.

Tudod, mire hasonlít ez a "miezmárhogyanőket-gyerekeketmentikelőbb" dolog? Mintha én, nőként, fel lennék háborodva, hogy mi a jóságos lószarért kell nekünk szülni. Akarja a halál azt a több hónapos kínt. De, vazze...


Másrészről, egy szóval nem mondtam, hogy az illem jó dolog és én azt pártolom. Le az etikettel, le az illemel, szarok a nemi szerepekre. De ez csak én vagyok, egyetlen emberke. Nem én találtam ki, nem én tartom életben. Kialakult - szar? Szar. Lesz ez még így se.


"Ez inkább álszentség, hogy a "férfiak feláldozzák az életüket a nôkért". Itt emberéletrôl van szó!"

Ráaásul most férfi-nőről van szó, de ugyanezt a meccset lejátszhatnánk gazdag-szegény emberekkel, vagy fehér-nem fehérekkel.


"nem lehet rákényszeríteni egy férfira a "lovagiasságot"."

És tényleg nem. Senki nem is kényszeríti jobb esetben. de sokaknak még nem tűnt fel, hogy 2015 van, nem 1915. Egyesek még elvárják ezt, egyeseknek még jól esik ezt, egyesek még foglalkoznak ilyenekkel. Az illem nem az egyenlőségről szól.. és ha már itt tartunk, meg sem szólalhatnál, jó formán - szerinted milyen az már, hogy a nőknek nem illik dugni, nem illik terpeszkedni, nem illik szőrösnek lenni, nem illik böfögni, fingani, fosni és erről beszélni, nem illik káromkodni, stb? He? (:D)

2015. febr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/80 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy nagyon fájhat a szülés, de nem egyenlô a halállal.
2015. febr. 4. 20:56
 37/80 anonim ***** válasza:

"Sértő ha kinyitom neki az ajtót és a feminizmus jegyében még le is basz érte. Mert volt erre is példa, konkrétan a "köszönöm helyett" "férfisoviniszta" jelzőt kaptam. Élő példa. Jelige: Egy feminista nő hétköznapjai."

Nem feltétlenül feminista, lehet szimplán ostoba vagy férfigyűlölő.


"Nem nem reprezentatív, igen ez csak egy ember, igen nem mindenki ilyen, egyéb hozzáfűzni való?:D"

Hm. Rühellem a tökfőzeléket.


"igen,igen neked egy "hős" jó állóképességű lovag kéne,aki rendbe hozna,és visszaolvastatná veled butaságaid,amin fel fel röhögnél magad is ezek után :D bár belegondolva...mind1 neked csak lovag legyen.:)"

Ne hagyjuk ki, hogy Alaposan meg kéne dugnia, úgyis egy bszatlan fapina vagyok. Aztán, elrángathatna kikupálni engem a kozmetikus-fodrász-ruhaboltba, ahol segítene felfedezni a bennem lévő Nőt.

2015. febr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/80 anonim ***** válasza:
66%
#36 Kivéve, hogy de - abból kiindulva hány nő hal meg évente szülésben. Life sux. :'(
2015. febr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/80 anonim ***** válasza:

nem én mondtam ki :,D és a szőrt sem ártana leszedni :)

és remélem a te pénzeden,mert nem csak papíron vagy önálló nő hanem a kassza előtt is :,,D ugye! ?:)


nem akarlak még jobban keseríteni,de a felsorolt dolgok jó részét csak úgy senkinek nem illene bármennyire durván hangzik haha :( :D meglepő mi?


csalódok benned! de ha már belevágsz előbb szőrtelenítés,aztán terpesztés...

2015. febr. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/80 anonim ***** válasza:
48%

"nem én mondtam ki :,D és a szőrt sem ártana leszedni :)"

Én csacsi, elfelejtettem. Azért puncin maradhat? :(


"és remélem a te pénzeden,mert nem csak papíron vagy önálló nő hanem a kassza előtt is :,,D ugye! ?:)"

Mi az, hogy!


"nem akarlak még jobban keseríteni,de a felsorolt dolgok jó részét csak úgy senkinek nem illene bármennyire durván hangzik haha :( :D meglepő mi?"

Úgy érted az egymás előtt böfögés és a fingó-párbalyok nem a párkapcsolat egy következő szintje?!

Egy világ omlott össze bennem.

2015. febr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!