Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a feminizmusról? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Először is: Azt vallják magukról a feministák, hogy az egyenjogúságért harcolnak. Akkor miért az a nevük, hogy FEMINIzmus? Ebből a névből inkább arra lehet következtetni, hogy a nőket többre tartják, mint a férfiakat. Bezzeg, ha mindenki arról beszélne, hogy támogassuk a "maszkulinizmust", mekkora felháborodást keltene.


Másrészt elég érdekes, hogy azt mondják, hogy a nemek közti egyenlőségért harcolnak. Akkor azért miért nem harcolnak, hogy a gyermekelhelyezésnél ne mindig az anyához kerüljün a gyerek, akkor is, ha az apa sem veri a gyereket, nem alkoholista/drogfüggő stb.?


Másik dolog, ami nagyon kiakaszt: "Nőket nem verünk." Miért nem azt mondják, hogy "Embereket nem verünk."? Miért nőket? Férfiakat szabad verni?


Még lenne néhány dolog, amit el lehetne mondani evvel a kapcsolatban, lehet, hogy később még leírom hozzászólásban.


Szeretném leszögezni, hogy NEM vagyok hímsoviniszta, és NEM utálom a nőket.



2015. febr. 4. 19:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 A kérdező kommentje:

De azt, hogy ki szüljön, nem mi döntjük el. Azt, hogy ki menekülhet a hajóról, hamarabb igen.

Ahogy jöttél a szüléssel, én meg jöhetnék avval, hogy a férfi átlagéletkor alacsonyabb. De ez sem számít, mert errôl sem mi tehetünk.

2015. febr. 4. 21:08
 42/80 anonim ***** válasza:

"De azt, hogy ki szüljön, nem mi döntjük el. Azt, hogy ki menekülhet a hajóról hamarabb, igen."

Igazából...de...

Ahogy jöttél a szüléssel, én meg jöhetnék avval, hogy a férfi átlagéletkor alacsonyabb. De ez sem számít, mert errôl sem mi tehetünk."

Igazából... még mindig de.

2015. febr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/80 A kérdező kommentje:
Mi de? Mi, emberek döntjük el, hogy a nô vagy a férfi szüljön? :D
2015. febr. 4. 21:14
 44/80 anonim ***** válasza:

#43 Nagyon kicsavarva, de, igen. Akár. Azon logika mentén, hogy a születéskor kapott társadalmi és a biológiai nemünk más lehet. Meg, vannak mindenféle emberek - akik egyszerre mindkettők vagy egyik sem.

Bonyolult.

2015. febr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/80 anonim ***** válasza:

személy szerint nem preferálom,ha már muszáj max fazonra.Lustaság nem mentség.


mai nap első értékelhető kijelentésed,(vélhetőleg az utolsó is) hogy magadnak fizeted ,nem kapkodtad de összejött :) grat ez már nem rossz.


nem jutottam még ilyen magas szintekre :(

2015. febr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 anonim ***** válasza:

"mai nap első értékelhető kijelentésed,(vélhetőleg az utolsó is) hogy magadnak fizeted ,nem kapkodtad de összejött :) grat ez már nem rossz."

Köszönöm, ez jól esett. Olyan sokat számít az elismerésed! :(


"nem jutottam még ilyen magas szintekre :("

Szip. :'(

2015. febr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 anonim ***** válasza:

Egyébként csak szerintem kéne bevezetni GyK-ra, hogy lehessen idézni az előző kommentelőket?

(Mondjuk attól sem lennék vérig sértve, ha lehetne javítani a már elküldött hozzászólásokon...)

2015. febr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 anonim ***** válasza:

tudom hogy számít,ne harcoskodj! :))


nem lenne rossz,vagy nem törölnék a hszaimat,csak úgy,az se lenne rossz :) sőt az még jobb lenne

2015. febr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/80 anonim ***** válasza:

Mostanában nagyon pimasz lettél és teljes mértékben átadtad magad a troll oldaladnak. Nem tetszik. :( Jó, mondjuk sose voltál az az extrém jófej csávó, de manapság minden kommented csupa-csupa undokoskodás. :(


Btw, értékelném, ha az én Hasznos válaszaim sem tűnnének csak úgy pik-pak el és végre hasznosság, nem érzelmek alapján pontoznánk.

2015. febr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 anonim ***** válasza:

pimasz? :D micsoda kedves fogalmazás volt ez,így se hívtak még.


troll oldal? dehogy! kedves is vagyok pedig, csak az nem tűnik fel :(


"Jó, mondjuk sose voltál az az extrém jófej csávó,"

na! ha extrémen nem is de jó fej biztosan :))))



én ritkán pontozok valakit,nem zavarnak a durvább válaszok.

2015. febr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!