Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy innen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy innen eltűntek a jófej lányok?

Figyelt kérdés

Rég óta ezen az oldalon vagyok. Nagyon sok értelmes, jófej lánnyal dumálgattam már, de az utóbbi fél évben mint a kámfor elillant mindenki.

Helyettük csak 14 évesek vannak, akiket nem nézek le, de az én koromhoz fiatalok, mások az érdeklődési körök. Korombeli lányok alig vannak, idősebbek meg meglátják a korom és vissza se irnak.

Vannak még jófej lányok, akik beszélgetnének?



2015. febr. 18. 09:08
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak egyszerűen kinőttek a gykből.Mondjuk,ez nem feltétlenül igaz,mert én pl szintén új vagyok( kb egy éve regeltem),és azóta sok értelmes,jófej lánnyal dumáltam itt,akik között viszonylag kevés volt a 14 éves.
2015. febr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 opened paradise ***** válasza:
Nem tűntek el teljesen,csak bújdosnak.
2015. febr. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
8%
Sajnos sokan eltűnnek az oldalról:)
2015. febr. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
23%

Akik lepontoztak csak engemet igazolnak ezzel a lépéssel, de engem nem nagyon érdekelnek a pontok magasról teszek rá! Én is régóta ezen az oldalon vagyok, de nem találkoztam normális emberrel gyakorlatilag azok járnak a szerelem, szex kategóriában, akik a magánéletben és a való életben nem mernek leszólitani egy lányt, akkor még nem beszéltem a magányos korosztályról, akik ha nem a facebookon vannak, akkor itt csinálják a fesztivált! Még akkor itt vannak a tizenvalahány évesek, akik kamu kérdésekkel ostromolják az oldalt és élveszkednek. A gyakori kérdések szerelem, szex kategória átment fail társkeresős oldalba, akit normális lánynak gondoltok lehet, hogy egy 60 éves Conchita, aki 20 évesnek adja ki magát kezditek kapizsgálni, hogy mit jelent az anonim oldal?


Nehogy azt higgyétek, hogy én is olyan vagyok, mint amilyenek ti vagytok, mert én veletek ellentétben a fejemet is használom agymunkát igénylő kérdésekre szoktam válaszolni, nem pedig a szex kategóriát bújom ;)

2015. febr. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
8%
mar bocs 14es ha nem a szex kategoriat bujod mit keresel megis itt? nem bantani akarlak csak erdekel.
2015. febr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
66%
#15 Nem bújom állandóan, de néhanapján én is olvasom a kategóriában a kérdéseket, hogy képben legyek. Erre a kérdésre is úgy találtam rá, hogy böngészőtem a kategóriát. Látva ezt a kérdést gondoltam hozzászólok, mert ilyen magányos fail embereket én még nem láttam a pályafutásom alatt über ciki :DDDD
2015. febr. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Én annyira nem vagyok rég óta ezen az oldalon, és hát jófej srácokat is nehezen lehet találni, sőt szinte lehetetlen. Pedig néha jó lenne dumálgatni olyanokkal akik még nem ismernek.
2015. febr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Oke 14 es vettem. hat akkor koszontelek garantalom ha maradsz tobb ilyen kerdest is talalsz majd!
2015. febr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim válasza:
Hahi!:) Ha gondolod írj:3
2015. febr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim válasza:
Én sem értem. Gyere vissza FreakNiceUglyBeaty. <3
2015. febr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!