Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy innen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy innen eltűntek a jófej lányok?

Figyelt kérdés

Rég óta ezen az oldalon vagyok. Nagyon sok értelmes, jófej lánnyal dumálgattam már, de az utóbbi fél évben mint a kámfor elillant mindenki.

Helyettük csak 14 évesek vannak, akiket nem nézek le, de az én koromhoz fiatalok, mások az érdeklődési körök. Korombeli lányok alig vannak, idősebbek meg meglátják a korom és vissza se irnak.

Vannak még jófej lányok, akik beszélgetnének?



2015. febr. 18. 09:08
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Kimaradt: 29N . -nagyon jófej stbstb
2018. febr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Én is réginek vagyok mondható és nem a 20-on éves korosztályt képviselem. Nagyon ritka a normális pasi, mert egyszerűen eltünnek. Nem írnak többé vissza. Pedig szeretek jókat eszmecserélni. 31/N
2018. febr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Én jófej lány vagyok, de az utóbbi időben inkább csak olvasgatom az oldalt, ritkán írok választ, privátokra már egyáltalán nem válaszolok. Meguntam, hogy folyamatosan le voltam pontozva vagy töröltették olyan válaszaimat, amikkel nem értett egyet a tömeg, és elegem volt a sok ismerkedős privátból. Nincs időm és energiám válaszonként 5-10 embernek visszaírni, hogy "bocsi, csak beszélgetni szeretnék, nem szeretnék ismerkedni", főleg, hogy volt, aki mindenféle rbancnak elhordott, mikor ezt válaszoltam neki...
2018. febr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Nekem van párom, de szívesen beszélgetek normális keretek közt. Csak ritka, akivel lehet. :)
2018. febr. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Èn pár ève voltam elèg aktiv az oldalon. Merőben más volt mèg, jókat lehetett beszèlgetni, hülyèskedni. Ma már ez lehetetlen itt sajna.
2018. márc. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!