Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy innen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy innen eltűntek a jófej lányok?

Figyelt kérdés

Rég óta ezen az oldalon vagyok. Nagyon sok értelmes, jófej lánnyal dumálgattam már, de az utóbbi fél évben mint a kámfor elillant mindenki.

Helyettük csak 14 évesek vannak, akiket nem nézek le, de az én koromhoz fiatalok, mások az érdeklődési körök. Korombeli lányok alig vannak, idősebbek meg meglátják a korom és vissza se irnak.

Vannak még jófej lányok, akik beszélgetnének?



2015. febr. 18. 09:08
1 2 3 4
 21/35 ches válasza:
100%
Egyetértek az 1-el,amint megtudjak,hogy barátod van többé nem hallasz felőlük.írják,hogy csak beszélgetni akarnak meg ilyenek aztán meg kiderül,hogy pártkeresnek.itt lassan már nemlehet senkivel sem normálisan beszélni! :/
2015. febr. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
eltűntünk, mert már nem vagyunk itt. kimentünk a számítógépből tavaszt szagolgatni és szeretkezni.
2015. febr. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Én normális vagyok,idősebb is,csak rejtőzködöm :) Vagyis tanácsokat adok,de már nem beszélgetek,mert csak nagyon fiatalok szoktak hülyeségeket írni,azokra meg nem válaszolok.
2015. febr. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 Brutus19 ***** válasza:
Kimentek külföldre "hoszteszkedni" -.-
2015. febr. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Én is rejtőzködöm...pontosan ezért csak inverzben, mert a 14 évesek "vették át a hatalmat" ...
2015. febr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Biztos vannak még csak rejtőzködnek, néha össze lehet futni egy-egy normálissal, és akkor hatalmas öröm van:D

F

2015. febr. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
mi az hogy az oldalon? :O Van aki itt lakik a gyk-n? Vagy volt ilyen?:O
2015. márc. 12. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Miért? Kiírtam egy teljesen normális párkapcsolati témájú kérdést. A kérdésemből és az alatta adott válaszaimból is egyértelműen kitűnhetett, h egy "normális" szingli lány vagyok, nem "azafajta". A postaládámat mégis elárasztották a perverzebbnél perverzebb szexpartnerkereső üzenetek. Érkeztek aranyos, rendes üzenetek is normálisnak tűnő fiúktól/férfiaktól, de a sok beteg üzenet miatt elment a levelezéstől a kedvem.
2015. ápr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Én már itt megtaláltam a páromat és akkora sheggfej sem vagyok. :D
2017. nov. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
2015os kerdes!! Azota sokan jottek-mentek. En 2013tol itt vagyok..igaz volt amikor honapokig nem neztem be..
2018. febr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!