Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyen önző a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ilyen önző a barátom?

Figyelt kérdés

Most tervezzük az összeköltözést, de ma nagyon összeszólalkoztunk a barátommal.


A bútorokat nézegettük délután, hogy milyen kellene az új lakásba és, hát nagyon nem egyezik a véleményünk, ízlésünk.


Én egy ilyen ágyat szeretnék: [link]


Van ilyen felnőtt méretben is. De ő azt mondta, hogy felejtsem el, hogy egy ilyen ágyba belefekszik.


Annyi mindenben ő dönt a bútorok terén, gondoltam legalább az ágyat én választhatom majd ki, de nem...

Régi vágyam már egy ilyen ágy, de őt ez nem is érdekli.

Szerintetek is nekem van igazam??


2015. márc. 1. 23:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
a barátod önző? inkább te vagy az! hogy várhatod el egy fiútól hogy hello kittys égyban aludjon? hogy???
2015. márc. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
nice.
2015. márc. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Ilyen ágyat talán a 4éves lányomnak vennék, majd ha lesz:D de ezt is 2x meggondolnam:DDD 17/F
2015. márc. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Azért mert rózsaszín már nem is lehet benne aludni egy fiúnak?? Nem értem a logikát. Sőt mondtam is neki, hogy rózsaszínes pólója meg van, akkor meg mi ez a nagy ellenkezés. De ő erre azt mondta, hogy hagyjam már a hülyeségemmel az nem ugyanaz...
2015. márc. 1. 23:27
 5/23 anonim ***** válasza:
90%

Ez rohadt gáz. Én minimum ilyen ágyba feküdnék, és qrnálak:

[link]

2015. márc. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Már ne is haragudj, de iszonyú snassz az az ágy, amit linkeltél.

Semmi különlegesség nincs benne.

2015. márc. 1. 23:31
 7/23 anonim ***** válasza:
Pont ettől szép te gyógyegér, mert natúr fa.
2015. márc. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Az hagyjal h rozsaszin. Ez Hellokitty. :D Bmeg a 4eves unokahugomnak van ilyen maniaja. Remelem o kino belole nem ugy mint egyesek:D
2015. márc. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Jáj de kis cuky muky csóxy móxy...
2015. márc. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%

Csak én látom úgy, vagy a nők többsége tényleg lemaradt az ovódás kornál?


Felnőtt korú nők gügyöknek meg nyávognak mindennek ami "cuki". Úgy szervezik az életüket, mint valami infantilis kis 5 éves, akit épp egyedül engedett ki apuci a játszótérre. Mindenben a cukiság a fontos. Racionális intelligenciájuk fejletlen és eszük ágában sincs fejleszteni. Ezek mellé úgy öltöznek, mint valami rbnc és csodálkoznak, ha a pasik csak a húsukért tartják őket.


Nemtom mások hogy látják, de én mostanában nagyon sok ilyen nőt látok és nemcsak 10-20 éveseket, hanem felnőttebbeknél is ezt tapasztalom.


És a saját kis óvodáskorú elképzeléseiket akarják ráerőltetni teljesen megváltozott élethelyzetekbe. Ha nem sikerül akkor állandóan sértődösködnek. Ha meg a pasijuk valamivel nem ért egyet, jobb belátásra szeretné bírni őket, akkor meg hisztiznek, durcáskodnak, esetleg lelépnek

2015. márc. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!