Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés
Az egész nem rég történt (pár órával ezelőtt).Szóval éppen várakoztunk az osztállyal,amikor meghallottam,hogy a(lány) oszt.első nyert egy kirándulást Erdélybe egy másik osztálytársunkkal(fiú),akivel egyébként ugyanolyan jó az átlagunk.Először csak meglepődtem,de miután felültünk a buszra ismét erről volt szó.Megkérdeztem a barátnőmet,hogy miért a fiút választották 2.-nak,amikor 5-en van ugyanolyan átlagú diák.Kicsit ideges lettem és mire haza értem már el is képzeltem,hogy a fiúnak majd megtetszik.Erre még jobban ideges lettem,persze nem látszott.Mostmár kicsit megenyhültem.De 4 napig lesznek együtt és arra gondoltam,hogy elmondom a lánynak(aki nagyon kedves,jóban is vagyok vele ),hogy tetszik a srác...... vagyis szimpatikus.Igazából én sem vagyok biztos benne,hogy mit érzek,mert nem érzek iránta semmit,de mégis sokat gondolok rá és már 3-szor álmodtam róla.Nem tudom mi(t) ez/érzek.....

2015. márc. 12. 15:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"egy másik osztálytársunkkal(fiú),akivel egyébként ugyanolyan jó az átlagunk"


Itt azt írod, hogy te is versenyben voltál a díjért...

2015. márc. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ezzel nem arra akartam jutni,hogy nyerni szerettem volna.De mindegy,nem nagy dolog.
2015. márc. 12. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!