Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt, ha megbesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt, ha megbeszéltük, hogy csak barátok vagyunk?

Figyelt kérdés
Amióta tudja, hogy elkezdtem komolyabban ismerkedni egy pasival, másképp viselkedik... Tegnap is pl. poénból megfogta a fenekemet... állandóan a másik pasiról kérdezgetett... Pedig csak barátok vagyunk...
2015. márc. 17. 08:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs! Ha többet érez, nincs "csak barátok vagyunk"!

Nincs férfi-nő barátság, csak ideiglenesen, mert egy idő után valaki többet fog érezni!

2015. márc. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
féltékeny.
2015. márc. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem érez többet... Egy Casanova a pasi és ki is használja a lehetőségeket... azt mondja, hogy el tudja választani az érzelmeket és a szexet... de hál' Istennek, csak barátok vagyunk! Ezért nem értem ezt a viselkedést...
2015. márc. 17. 08:54
 4/14 anonim ***** válasza:

ez nem igy működik kérdező

mondani lehet bármit,ha az ellenkezőjét csinálja

az ilyen még magának sem vallja be hogy mit érez

egyértelműen féltékeny és magának akar még ha csak "barátnak" akkor is

2015. márc. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy féltékeny lenne... Mondom, egy Casanova, ráadásul van egy állandó barátnője is.... Nem értem, miért bohóckodik így egy 50 éves férfi...
2015. márc. 17. 09:03
 6/14 anonim ***** válasza:
Elsősorban ne hazudj magadnak!
2015. márc. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A férfiak rosszul vannak bekötve. Amit mondanak sosem úgy van. Féltékeny eggyértelműen . Kiismertem már minden helyzetben őket hidd el birtokolni akar!!
2015. márc. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem én nem értem a pasikat... Miért akarna "birtokolni", ha kapcsolatot nem akar(na)?
2015. márc. 17. 10:32
 9/14 anonim ***** válasza:
Azért akar birtokólni mert a férfiak akkor büszkék magukra ha azt hiszik egy nő a tulajdonuk még ha csak barátok vagytok is nem akarja hogy mással összegyere. Talán akar is kapcsolatot csak nem meri elmondani mert azt várja te nyiss felé ezzel. Én se értem sokszor a férfiakat de a tettek és a test beszéde mindent elárul. :) kérdezz rá mit is akar valójában.
2015. márc. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jól mondtad, nem érted a pasikat. Egyértelműen féltékeny viselkedés.
2015. máj. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!