Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt, ha megbesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt, ha megbeszéltük, hogy csak barátok vagyunk?

Figyelt kérdés
Amióta tudja, hogy elkezdtem komolyabban ismerkedni egy pasival, másképp viselkedik... Tegnap is pl. poénból megfogta a fenekemet... állandóan a másik pasiról kérdezgetett... Pedig csak barátok vagyunk...
2015. márc. 17. 08:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
De miért lenne féltékeny? Gondolom a max. az lenne részéről, hogy 1-2-szer megdöntene... Ha nincsenek mélyebb érzései akkor hogyan lehetne féltékeny? Tényleg nem értem...
2015. máj. 12. 09:29
 12/14 A kérdező kommentje:
Ma is találkozni fogunk és azt mondta, hogy mutassam meg a "cicimet" és meg fogja fogni a "s@ggemet" már elnézést... Mit csináljak Vele? Én tényleg csak barátkozni akarok Vele... Vagy hagyjam Rá, mert csak bohóckodik/viccel? Nem értem az ilyen embereket komolyan...
2015. jún. 1. 10:44
 13/14 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy?
2015. jún. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Harmincas nő vagyok... de akkor sem értem ezt a viselkedést... :(
2015. jún. 1. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!