Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézitek a másik embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézitek a másik embert az utcán? Nem gondoljátok hogy ez zavarhatja az illetőt?

Figyelt kérdés
akár ha egy pár pillanatra is vagy ha jobban megnéztek valakit miért teszitek? kort is írjatok érdekel hogy milyen korban ki mit mond
2015. márc. 17. 08:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
60%

Az arcomba bámulástól sokkal jobban zavar, mikor a boltban a kasszánál

- neki tolja a seggemnek a kosarát,

- már pakol a szallagra, pedig jól láthatóan én még ki sem pakoltam,

- beleliheg a tarkómba és gyakorlatilag beleáll a pénztárcámba.

2015. márc. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

nekem egyszer megnyalták a fülem a buszon de nem tudtam ki volt mert nagyon sokan voltak és forgolódni se tudtam mert sok szatyorral voltam és tele is volt :SSS

utálom az ilyesmit

2015. márc. 17. 09:29
 13/17 anonim ***** válasza:
38%
Már nemigen nézek a csajokra, mert tudom, hogy zavarja őket, ha csak egy pillanatra is, de rájuk nézek. Pedig korábban még vissza is néztem némelyik lány után, amelyikben megfogott valami, viszont sosem voltam az a nők képébe belebámuló típus. Manapság kezdem arra rászoktatni magam, hogy nem nézek rá egy nőre sem, ha egyszer kellemetlenül érzik magukat a tekintetemtől. Ennyi a mese.
2015. márc. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, akkor ne költözz Egyiptomba :D Itt az emberek imádnak bámulni. Mindent és mindenkit megbámulnak, megállnak a beszélgetésben és percekig képesek bámulni. Ha visszabámulsz, akkor se veszik észre magukat. Nagyon idegesítő.

Pl mikor ide költöztünk, a boltban a polcrakodó fiúnak megállt a kezében a doboz, amit épp rakott a polcra és percekig tátott szájjal nézett. Visszabámultam és akkor is, tovább bámult. Azt hittem gyogyós, vagy valami baja van, de aztán rájöttem, hogy ez itt "normális" :D


Én nem szoktam senkire ránézni, miközben sétálok a városban, de volt, amikor ezért megszóltak, mert nem vettem észre ismerőst és nem köszöntem. Szóval gondolom sokan azért néznek bele az arcokba, hogy észrevegyék, ha ismerős közeledik.

2015. márc. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
52%

Hátha balhézni kezd miatta és legálisan leverhetem. :D :D


Neeem... Van, hogy tényleg érdeklődés, van, hogy csak emberek közti pillanatnyi cinkosság leginkább a napsütésben... :) Meg van az az átkozott civilizációs ártalom, hogy négymillió arcot kell felismerni és időbe telik megnyugodni, hogy nem ismerem, még több idő az, hogy ismerem, de ki a tök? Kell neki köszönni egyáltalán, vagy egyszer láttam a cipőboltban? Tudod... A neveltetés... És mondják a falusira hogy bámészkodó tahó, pedig nála tényleg a masszív igény játszik, hogy üdvözölni kell, érdeklődni kell a hogyléte felől, tehát ismerem-e, és mivel nyilván igen, honnan? :)

2015. márc. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
56%
Ha neked ekkora problémát okoz, hogy az emberek rád néznek az utcán, amögött van valami súlyosabb. Ezen el kellene gondolkodnod. Az emberek néznek a szemükkel hallanak a fülükkel, beszélnek a szájukkal, érted. Valami érdekes van rajtad, arra felfigyelt valaki, megnézte, továbbment, ennyi. Az emberi metakommunikáció erről szól.
2015. márc. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
44%

5-össel egyet értek.

Ez egy teljesen normális dolog, és viselkedés az emberektől, az lenne a baj ha nem ezt tennénk.

2015. márc. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!