Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért imádják ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért imádják ennyire a gazdag férfiakat a nők?

Figyelt kérdés
Ha gazdag vagy automatikusan elkönyvelnek szinte jó embernek is. Mi ez?
2015. márc. 18. 12:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%
Mert gazdagok?! :0
2015. márc. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
82%
Nem feltétlenül.Vannak az olyan nők,akiknek nem számít,mennyire vagy ocsmány,és normál körülmények között rád se néznének,de ha van jó sok pénzed,akkor ők lesznek az elsők,akik hozzád jönnek.Csak ezzel az a baj,hogy ha egyszer elfogy a pénzed(mert miért ne,a válságban is sok gazdag veszített),akkor ők lesznek az elsők,akik otthagynak...
2015. márc. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Te hülye vagy, vagy idióta?


Egyértelmű, nem?

2015. márc. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
70%

1. ez elég durva általánosítás. Igen, valóban vannak ilyen lányok, de messze nem mind ilyen.


2. ennyi erővel kérdezhetném, hogy miért imádják ennyire a jó testű, nagymellű nőket a férfiak?


20/L

2015. márc. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Szandi75 ***** válasza:
83%
Mert gazdagok.
2015. márc. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
74%

Azért mert tudsz szeretni, jó vagy az ágyban, vagy jó veled beszélgetni, esetleg remek társaság vagy, a boltban nem adnak kenyeret. Az igény pedig nem csak kenyér.

Kell ruha (de nem egy és nem márkátlan), kell okosteló (de új modell), laptop, autó, ... főzni nem tudnak, így étterembe is el kell őket vinni. Na ezt valamiből finanszírozni kell.

2015. márc. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
54%
Mert pénzen (szinte) minden megvehető ami jó.
2015. márc. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
A r*bancoknál azért mert arra hajt hogy eltartsák és mindent megkapjon, a normális nőknél meg azért pozitívum mert akinek van mit a tejbe aprítani az valószínűleg céltudatos, sikerorientált és sikeres. 25/F
2015. márc. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
50%
6. nem értem, miért gondolja minden idióta férfi, hogy nekünk a pénzetek kell. Ez sértő! Van ugyanúgy saját két kezünk és agyunk, hogy megkeressük a kenyerünket, én soha nem hagytam a barátomnak, hogy bármimet is kifizesse! Még a mozijegyemet sem, hogy hogy okostelefont, vagy ruhát kértem volna. Felháborító, hogy így beszélnek egyesek, miközben élőben nincs gerincük egy nőnek ezt a szemébe mondani.
2015. márc. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
32%
Én utálom a gazdagokat. Mert semelyiknek sem a bodzaszedésből van a unott kis bmw meg sorolhatnám.. MINÉL GAZDAGABB EGY EMBER, ANNÁL KÖCSÖGEBB :)
2015. márc. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!