Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért imádják ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért imádják ennyire a gazdag férfiakat a nők?

Figyelt kérdés
Ha gazdag vagy automatikusan elkönyvelnek szinte jó embernek is. Mi ez?
2015. márc. 18. 12:20
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Azért nehogy kitaláld már hogy minden férfinak van ingatlana/ingósága, a nők meg csupa nincstelen, nevetséges :)Bőségesen előfordulnak férfi aranyásók is a rengetegben.
2015. márc. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

"Azért nehogy kitaláld már hogy minden férfinak van ingatlana/ingósága, a nők meg csupa nincstelen, nevetséges :)"


A fiatal 30 alatti korosztályról beszéltem, akik pont a fent vázolt problémák miatt a 35 körüli férfiakra nyáladzanak. Ugyanis egy életet összerakni azért nem egy-két év. Az átlag huszonéves csajszinak, kb. semmije sincs, se pénze, se műveltsége, se szakmája, se tudása, csak szépsége, egója, meg nagy pofája.


"Bőségesen előfordulnak férfi aranyásók is a rengetegben."


Nem állítottam, hogy nincs ilyen, de a nők számához képest elenyésző.

2015. márc. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Kedves fiúkák!

Elsősorban felháborító ez az egész, ami itt megy. Igen, vannak nők, akik azt várják, hogy eltartsátok őket, luxust akarnak, stb. De... Ti melyik nőt nézitek meg először az utcán? Melyiket akarjátok megd*gni? Melyiket akarjátok nem csak megd*gni, de megtartani is, hogy mutogassátok? Hát persze, hogy a kirívó, csinos lányokat. Ezer meg ezer kérdés van, hogy átlagos pasiként nem lehet sosem csinos barátnőm? És akkor egymás sebeit nyalogatjátok. Ha ti átlagosak vagytok, akkor miért akartok átlagon felüli nőt? És ez most csak a külső alapján megy a részemről.

Másodsorban, az egyik legjobb barátnőm még 25 éves sincs és már többet elért az életében, mint 10 30-35 éves pasi együtt. Csinos nő, de az esze a mérvadó. A pasik vagy hozzá sem mernek szólni, vagy ha igen, akkor tovább állnak tőle, mert rájönnek, hogy elbújhatnának mellette és a férfiúi hiúság bizony nem viseli el, ha egy nő sikeres, csak ha maga a pasi is sikeres és egymást támogatják. Mégis mit panaszkodtok akkor, hogy a nők nem csinálnak semmit, ha egy olyan sem kell nektek, aki kezd valamit magával? Nem ellentmondásos ez egy kicsit?

2015. márc. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Kedves #23-as!


Egy: nem csak a bombanőket nézzük meg az utcán. Nyilván elsősorban őket, viszont ahogyan az itteni férfitársaimat olvasgatom hónapok óta, azt tapasztalom, hogy sok férfi a teljesen átlagos, helyes, realitás szintjén a "barátnő-kategória" típusú lányokkal is szívesen szemeznek (vagyis szemeznének), ahogyan én is. Viszont az átlagnőtől, azaz azoktól, akikkel simán el tudnánk képzelni egy párkapcsolatot is átnéznek rajtunk.


Kettő: melyiket akarjuk megdugni? Hát persze, hogy a bombanőt! A "barátnő-kategória" nőtől esetenként sokkal többet szeretnénk, mint holmi kefélés...


Három: ezer meg ezer kérdés? Akkor milliós nagyságrendűek ehhez képest azok a kérdések, amelyben a férfiak a "csinoson" kívül semmilyen más jelzővel nem illetik a megismerni vágyott itten nőket.


Négy: gratulálok a sikeres barátnődnek! Szívesen összejönnék vele... Vagyis, nem! Dehogy jönnék össze vele! Hogy miért is? Egy-egy összebalhézás alkalmával nekem ne vagdossa a pofámba, hogy kié a lakás, kié az autó, ki fizet több rezsit, ki tartja el a másikat. Egy sikeres üzletemberrel (aki külsőre is tökéletes) kell összejönnie a barátnődnek, és nem egy hozzám hasonló átlagkeresetű átlagsrácnak. Szóval ezzel a sikeres barátnős példáddal is csak sarkítunk az ügyön, mert szélsőségekkel dobálózunk. Arany középút! De mint írtam, a csajnak is van esélye nagyon sok, méghozzá a sikeres férfiaknál. Értem?


Öt: panaszkodni lehet. Elbőgni a bánatunkat lehet. Miért ne lehetne? Nekem nem kell sem a léhűtő rіngyó, akit el kell tartsak, sem a sikeres superwoman, aki az én valagamat lenne kénytelen eltartani az igencsak magas keresetdifferenciát számítva.

2015. márc. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

"Másodsorban, az egyik legjobb barátnőm még 25 éves sincs és már többet elért az életében, mint 10 30-35 éves pasi együtt. Csinos nő, de az esze a mérvadó."


És hol a csapda? Lehetőségek, turbófeminista, ultraliberalista. Hisztis. Bunkó. Nagyképű.


Ha ezek nem igazak rá, akkor kérem a számát. :-P Habár a többet elért dolog relatív, például sok orvostanhallgató csaj, magát valami isteni felsőbbrendű lénynek képzeli, de a valóságban csak jól tudnak seggelni.

2015. márc. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Jav.: itteni*
2015. márc. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
25: egyik jelző sem jellemző rá. Egy teljesen normális, földön járó ember. És nem, nem orvostanhallgató és nem is s*ggnyaló. :)
2015. márc. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!