Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek b*nkó voltam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek b*nkó voltam?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki fb-n szerelmet vallott de én elutasítottam és abban maradtunk hogy csak legyünk barátok, de mostanában egyre inkább úgy érzem mintha barátnője ként kezelne és ez zavar. Nagyon irirtált. Ugyanis folyton venni akar nekem csokit, mindig haza akar kísérni és fb-n is mindig megsértődik ha nem írok neki vagy ha nem gondolok rá (meg ilyenek). Besokaltam. Túlságosan udvarias (vagy mit tudom én milyen) egy baráthoz képest (egy fiú baráthoz képest) Mondtam neki hogy én ezt így nem bírom tovább abban egyeztünk meg hoy barátok leszünk. Rákérdeztem hogy még mindig szeret-e (mert miután szerelmet vallott kb 3 hete rá lett egy barátnője akivel 1 hónapig járt.). Végül azt mondta hogy már nem szeret de ahogy vislekedik velem meg ahogy "gondoskodik" rólam tisztára olyan érzésem van mintha még szeretne. De én meg nem szeretem őt és ezért már nagyon zavart a közelsége. Mondtam neki hogy hagyjon békén. Nem kell barátoknak lennünk nekem ez az egész így nem megy. Felejts el.


Őszintén jól tettem vagy egy utolsó r*banc vagyok? Hideg meleg jöhet bármit elfogadok.



2015. márc. 21. 23:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Jól tetted tesó, csak így tovább! :)
2015. márc. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
3%

Már akkor utolsó r'banc voltál amikor a barátzónába tetted.

De ő is elég hülye hogy ennyire foglalkozik veled. De lehet hogy ez csak a stratégia a terve kivitelezéséhez. Ki tudja?

2015. márc. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
nem voltal bunko amit nem akarsz azt nemkell es ezt meg kell mondani az illetonek:/ enis ezt tettem volna..
2015. márc. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
96%
lány vagyok és szerintem is jól tetted egyértelműen többet akar és ez engem is zavart volna és nem voltál bunkó hanem még kedves is mert felajánlottad a barátságod is...én is így reagáltam volna végig kedves voltál és őszinte ez így jó
2015. márc. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%
Hidd el, hogy ilyen esetekben már szinte lehetetlen fenntartani egy jó baráti kapcsolatot. Szerintem a lehető legjobban cselekedtél, hiszen a dolog neked sem volt jó és szerintem a srácnak sem. Ne érezd magad rosszul, akkor lettél volna r*banc, ha hülyíted. Szóval nyugi. ;)
2015. márc. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
nem attól leszel ribi, mert ezt így kezeled az más tészta :) ha úgy érzed, hogy szerelmes beléd és ez téged frusztrál ahogy viselkedik, akkor valószínűleg jól tetted, mert később csak nagyobb veszekedések lennének. De ha nem szerelmes beléd, akkor most nagyon megbántottad. A lány barátaimnak akik közel állnak hozzám én is mindig veszek csokit ha összefutunk (mondjuk mi nem mindennapi szinten beszélünk egymással) egy csak egy gesztus. Én nem érzek barátságnál többet, de én is szeretek udvarias lenni velük, pedig a többi csajjal egy utolsó tapló paraszt vagyok. Ha barátok vagytok akkor annak az alapja az őszinteség, és őszintén meg kell mondja, hogy mit érezd irántad. Ha semmit, akkor kérd meg hogy ebből vegyen vissza, mert neked ez így nem jó, ezt pedig meg fogja érteni ha fontos a barátságod neki.
2015. márc. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nem igazán volt bűntudatom ez miatt csak ahogy most összefutottunk és ahogy köszöntünk egymásnak az annyira rideg volt hogy már majdnem fájt. Komolyan ként idegen udvariasságból is kedvesebben köszön a másiknak. Egy pillanatra át futott az agyamon hogy mi is történt. Köszönöm a válaszokat most egy kicsit megnyugodtam. :)
2015. márc. 21. 23:51
 8/26 anonim ***** válasza:
20%

Régebben a nőket nem zavarta a kedvesség, ma meg már hánynak tőle, kivéve persze, ha nedvesedik a punci, mert akkor elviselik.

Szerintem ritka nagy tahó vagy.

2015. márc. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

"...és ahogy köszöntünk egymásnak az annyira rideg volt hogy már majdnem fájt."


Most akkor döntsd már el, hogy mit akarsz? Ha kedves az a baj, ha meg leszar, akkor az?


hülye pitsa

2015. márc. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Amúgy meg lehetne annyi eszed, hogy azt, aki többet akar tőled, azt nem rakod barátzónába. Érzelmi intelligencia nuku.
2015. márc. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!