Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek b*nkó voltam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek b*nkó voltam?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki fb-n szerelmet vallott de én elutasítottam és abban maradtunk hogy csak legyünk barátok, de mostanában egyre inkább úgy érzem mintha barátnője ként kezelne és ez zavar. Nagyon irirtált. Ugyanis folyton venni akar nekem csokit, mindig haza akar kísérni és fb-n is mindig megsértődik ha nem írok neki vagy ha nem gondolok rá (meg ilyenek). Besokaltam. Túlságosan udvarias (vagy mit tudom én milyen) egy baráthoz képest (egy fiú baráthoz képest) Mondtam neki hogy én ezt így nem bírom tovább abban egyeztünk meg hoy barátok leszünk. Rákérdeztem hogy még mindig szeret-e (mert miután szerelmet vallott kb 3 hete rá lett egy barátnője akivel 1 hónapig járt.). Végül azt mondta hogy már nem szeret de ahogy vislekedik velem meg ahogy "gondoskodik" rólam tisztára olyan érzésem van mintha még szeretne. De én meg nem szeretem őt és ezért már nagyon zavart a közelsége. Mondtam neki hogy hagyjon békén. Nem kell barátoknak lennünk nekem ez az egész így nem megy. Felejts el.


Őszintén jól tettem vagy egy utolsó r*banc vagyok? Hideg meleg jöhet bármit elfogadok.



2015. márc. 21. 23:41
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
szóval akkor ha azt mondom hogy egy bocsi szimpla nem és nem érdekelsz és akkor itt fejezzük be akkor tök cuki leszek meg jófej?!
2015. márc. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

#21


Nyilván nem leszel az, de jobban jár a srác, ha minél előbb kiábrándul belőled.

Egyébként, ha szépen, értelmesen közlöd vele, akkor nincs gáz.

2015. márc. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Amúgy meg mit számít, hogy jófejnek tart-e a srác? Csak azért ne akarj vele barátkozni, mert különben nem leszel cuki a szemében.
2015. márc. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
ez azt jelenti hogy kevésbé akarom megbántani...
2015. márc. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

#24


Ez szép és jó, de a következményei katasztrofálisak lehetnek.

2015. márc. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

#21, #24 & Kérdező


Ez nem cukiságról, jófejségről szól, hanem a tisztességességről. Ha felajánlod, hogy legyetek barátok, akkor magad mellett tartod, nem fog tudni rajtad túllépni, sőt, akár úgy is érezheti, hogy van még esélye és tovább próbálkozik.

Egy határozott "ne haragudj, de nem" lehet, hogy nem esik jól a másiknak, de legalább a helyén tudja kezelni a helyzetet.

2015. márc. 22. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!