Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek b*nkó voltam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek b*nkó voltam?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki fb-n szerelmet vallott de én elutasítottam és abban maradtunk hogy csak legyünk barátok, de mostanában egyre inkább úgy érzem mintha barátnője ként kezelne és ez zavar. Nagyon irirtált. Ugyanis folyton venni akar nekem csokit, mindig haza akar kísérni és fb-n is mindig megsértődik ha nem írok neki vagy ha nem gondolok rá (meg ilyenek). Besokaltam. Túlságosan udvarias (vagy mit tudom én milyen) egy baráthoz képest (egy fiú baráthoz képest) Mondtam neki hogy én ezt így nem bírom tovább abban egyeztünk meg hoy barátok leszünk. Rákérdeztem hogy még mindig szeret-e (mert miután szerelmet vallott kb 3 hete rá lett egy barátnője akivel 1 hónapig járt.). Végül azt mondta hogy már nem szeret de ahogy vislekedik velem meg ahogy "gondoskodik" rólam tisztára olyan érzésem van mintha még szeretne. De én meg nem szeretem őt és ezért már nagyon zavart a közelsége. Mondtam neki hogy hagyjon békén. Nem kell barátoknak lennünk nekem ez az egész így nem megy. Felejts el.


Őszintén jól tettem vagy egy utolsó r*banc vagyok? Hideg meleg jöhet bármit elfogadok.



2015. márc. 21. 23:41
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Azért mert én barátként gondoltam rá. Nem úgy fájt mint egy szakítás utáni napokban való találkozás. Azért ez nem úgy "fájt". fiú vagy lány vagy?
2015. márc. 21. 23:56
 12/26 anonim ***** válasza:
Nem értem. Miért gondoltál rá barátként, ha pont a baráti gesztusaitól másztál a falra? Vagy mit vár egy lány manapság egy baráttól?
2015. márc. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenkinél más.
2015. márc. 22. 00:02
 14/26 anonim ***** válasza:
94%

jaj úristen mit nem értettek...a fiú egyértelműen udvarló szándékot közvetített nekem egy fiú ahverom se akar csokiakt meg a tököm tudja mit venni nekem -.-

mit várok el egy fiú baráttól?! viselkedjen velem úgy mint a fiú haverjaival azoknak csak nem vesz csokikat meg ölelgeti (jobb esetben :D)


amúgy meg had legyen már szegénynek annyi joga hogy eldöntse kivel akar összejönni vagy kivel nem..

2015. márc. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Akkor sem rakjuk barátzónába azt, aki szerelmes belénk. Neked hogyan esne? Nyilván nem fog egy csapásra elmúlni a szerelem, csak azért mert te azt akarod.
2015. márc. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

"viselkedjen velem úgy mint a fiú haverjaival"


Lehetetlent kívánsz. Mivel lány vagy, így lányként is fog kezelni a fiú, ha szerelmes beléd, ha nem.

A beszéd téma sem lehet ugyanaz, mivel nyilván nem neked fogja el mondani, hogy kit hogy és mennyire dugna meg, sem az egyéb "pasidolgokat".

Továbbra sem értem, hogy egy csokitól miért kell így kiakadnak, nálunk anno a gimiben pl volt, hogy a lányok baráti gesztusból vettek egymásnak csokit, vagy egyebeket. Nyilván nem szerelemből tették.

2015. márc. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

jajj nem érted a lényeget nem mindegy hogy veszi a csokit meg ha előtte szerelmet vall akkor szerinted hogy jön le ha ajándékot vesz neki és itt nem a csoki a lényeg...ennyire nem érted?

Am meg miért nem lehet ilyet mondani nekem a pasi haverjaim simád elmondják hogy ezt meg azt a csajt dugnák meg meg ilyenek nem tudom ebbe mi a nagy cucc erre csak mosolygok vagy néha viccesen beszólok (amit értenek is...) de nem egyszer kértek már tőlem tanácsot hogy álljanak a lányokhoz nem vagyunk UFOK -.-'

2015. márc. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

De te is hülye vagy, ha azt hiszed, hogy miután kikosarazod a srácot, majd kebelbarátok lesztek, mintha mi sem történt volna, a srác érzése meg huss, eltűnnek, mint a kámfor.

Amit írsz, azt értem, és egyet is értek, csak ne olyannal akarjatok barátkozni, aki másként tekint rátok. Lehet, hogy először jópofát vág majd hozzá, mert mélyen legbelül még reménykedik, de aztán úgyis rossz vége lesz. Ennyi eszetek azért lehetne.

2015. márc. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

ez szimplán kedvesség volt

ahh mindegy fiúk...meg kéne tanulnutok hogy mi az a nem...de komolyan mi lányok vagyunk a hisztisek amikor ha finoman közlünk valamit akor még utána mi vagyunk a p*csák? ha meg azt mondjuk ne is keress akkor meg még nagyobb p*csa hát boccs...tanuljátok meg hogy a nem az nem

pedig tök kedves hangvételben kezdtem el írni de ahh..nemigaz hogy ezt nem lehet megérteni és akkor most meg majd biztos én leszek a .... mert milyen szívtelen vagyok..

2015. márc. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Te tök hülye vagy.

Nyilván tudjuk, mi az a 'nem'. De az érzéseknek nem lehet parancsolni, főleg, ha továbbra is ott maradsz a "tűz közelében". Ezért kell ennek elejét venni.

Nem tudom, hogy te hogy vagy vele, de nem tudok csak úgy barátként tekinteni arra, akibe beleszerettem.


Nyilván itt a történet a külsőségeken bukott el. Amúgy meg a barátsága sem kellett volna a csávónak.

2015. márc. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!