Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vettem észre, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vettem észre, hogy egyre inkább a lányok/nők uralkodnak ebben az országban? Nem kéne ezen változtatni? Mi lesz ennek így a vége?

Figyelt kérdés
Már a legjobb pasiknak is meg kell alázkodniuk a rondák előtt, ha szeretnének valamit. Régen a nőknek semmilyen szava nem lehetett. Vannak olyan helyek, ahol a mai napig nincs is.

2015. márc. 23. 14:33
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Ha rajtam múlna, akkor az általános választójogot is megvonnám tőlük.
2015. márc. 25. 21:13
 22/39 anonim ***** válasza:
75%
Szerencse, hogy nem rajtad múlik :)
2015. márc. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

Emlékeszem, amikor Bill Clinton győzelmét azzal indokolta amerikai rokonom, hogy jóképűbb volt, mint riválisai, képek itt:


[link]

2015. márc. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
80%

Biztos ugyanabban az országban élünk? Mert én abszolút nem ezt tapasztaltam.

Soha egyetlen férfinak se kellett megalázkodnia előttem. Nem vártam és nem is fogom soha. Továbbá arról sem szabad megfeledkezni, hogy egyes egyedül TE döntöd el, hogy megalázkodsz-e valaki előtt vagy sem.

"Régen a nőknek semmilyen szava nem lehetett." És az miért is olyan jó? Mert neked úgy kényelmesebb? Nem önző egy kicsit? A nőktől nem tolerálod az efféle viselkedést (jogosan, hiszen agresszív, elnyomó és a másiknak fájdalmat okoz), de ha te csinálod az már tök oké? Mert az neked előnyösebb, úgy a saját malmodra hajthatod a vizet. Csak az van barátom, hogy nem csak te vagy a világon.

2015. márc. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező, most vonulj be egy pszichiátriára...

attól még, hogy nincs sikered a nőknél nem kéne.. meghülyülni.. verd ki, talán jobb lesz a hangulatod..

2015. márc. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
En csak az egyensulyt akarom helyreallitani, mert sajnos nagyon a nok javara dolt el.
2015. márc. 25. 23:27
 27/39 anonim ***** válasza:

Erezd az "egyensuly" szo lenyeget: mindket fel egyenlo joggal, hatalommal, kepviselettel, fizetessel, elbiralassal rendelkezik


te nem az egyensulyt akarod beallitani, ha jozokat vennel el a noktol illetve elnyomnad oket!


Anakin Skywalkerre azt mondta egy Jedi joslat, hogy o hoz egyensulyt az erobe.... erre a Jedik meglepodtek amikor a bukasukat okozta... pedig csak bele kellett volna gondolni mit jelent az a szo, hogy egyensuly:D

2015. márc. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
75%

Aha, egyenlőséget. De a szavazás jogát elvennéd tőlük. Hol itt az egyenlőség? Meg amúgy is miért fáj neked az, hogy szavazhatnak? Vagy ha ugyanannyit keresnek, ugyanúgy tanulhatnak és vállalhatnak munkát? Esetleg szabadon dönthetnek az életükről. Ez tőled nem vesz el semmit. Nem arról van szó, hogy van egy tál leves, ami eddig a férfiaké volt most meg a nőké lett, hanem, hogy mind két nem leülhet egy asztalhoz enni. EZ az egyenlőség.

"Nagyon a nők javára dől el" Hol???? Mikor??? Egyetlen egy példát sem említettél ezidáig, pedig elég erős kijelentésekkel dobálózol.

2015. márc. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

Nekem inkább valami ilyesmi gondom van:

[link]

2015. márc. 26. 12:05
 30/39 A kérdező kommentje:
2015. márc. 26. 12:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!