Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vettem észre, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vettem észre, hogy egyre inkább a lányok/nők uralkodnak ebben az országban? Nem kéne ezen változtatni? Mi lesz ennek így a vége?

Figyelt kérdés
Már a legjobb pasiknak is meg kell alázkodniuk a rondák előtt, ha szeretnének valamit. Régen a nőknek semmilyen szava nem lehetett. Vannak olyan helyek, ahol a mai napig nincs is.

2015. márc. 23. 14:33
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
61%

Tudod mi a kulonbseg a ket kep kozott? Az egyiken a ferfi a hajat, a masikon a labat fogja a nonek.. miert csimpaszkodsz mas emberek lababa?

en a derekat szoktam atkarolni..

2015. márc. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
77%

az első képen egy tutyimutyi alak van, aki nem képes egyenrangú társa lenni a nőnek. a második képen is ugyanilyen ember van, csak ő az akkori kőkori "normák" szerint fizikai erőfölényével szabadon élhetett, következmények nélkül.


ha egyenrangú társa tudsz lenni a nőnek, sem megalázkodni, sem belecsimpaszkodni nem kell, de még a hajánál fogva rángatni sem. egyenrangú társként ugyanis eléred azt, hogy magától akarjon veled lenni, és normális emberek módjára meg tudjátok tenni mindazokat a dolgokat, amiket mindkét fél szeretne a kapcsolatban.

2015. márc. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Az egyensúly nem feltétlenül jelent egyenlő rangot.
2015. márc. 26. 13:28
 34/39 A kérdező kommentje:
És mi az tutyimutyi?
2015. márc. 26. 13:29
 35/39 anonim ***** válasza:
74%

Egyensúlyi helyzet akkor áll fenn, ha egyik nem sincs alárendelve a másiknak. A kapcsolaton belül egyenrangú felek, nincs megszabva, hogy a pasi vadászik és hordja haza a kaját, míg a nő a konyhában sürög, és ki se mozdul otthonról. Egyenrangúak, mert mindketten azt csinálják, amihez értenek, amit szeretnének, és amit közös megegyezéssel megállapítottak. És ezzel máris elérnek egy egyensúlyi helyzetbe. Nem feltétlenül kell az élet egyéb területein is egyenrangúnak lenniük, de megdöbbentő módon azok a kapcsolatok a legsikeresebbek manapság (statisztikailag), ahol a párok szakmán belül körülbelül azonos szinten vannak. Tehát az egyik a legfelsőbb bíróság bírája, a másik meg egy multinak az igazgatója, vagy hasonló. Remélem érted a párhuzamot.



"tutyimutyi" szinonimái:


félénk, bátortalan, ijedős, szégyenlős, báránylelkű, nyúlszívű, anyámasszony katonája, gyáva, nyuszi, gyámoltalan, töketlen, nyámnyila, pipogya, nyápic, gyenge akaratú, félős, majrés, mulya, veréb


ezek közül én inkább a töketlen és pipogya szavak jelentésértelmében használtam a tutyimutyit.

2015. márc. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
71%

Az egyensuly kerdeset beszeld meg a fizikatanaroddal


most pedig konkretumokat mondj, mert ez borzalmasan szanalmas erveles igy a reszedrol

2015. márc. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
68%
Kérdezőnek ez kb a 4. hasonló témájú és hangvételű kérdése, de egyszerűen képtelenség meggyőzni, hogy a hiba az ő készülékében van.
2015. márc. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
64%

Az országban uralkodás nem egyenlő azzal, ki mikor tud dugópartnert találni magának. Mert olyan k...a sok női politikus és felsővezető van kis hazánkban, ugye? Kérdezgetik a férfiakat is állásinterjún, hogy mikor szándékozik szülni? Főleg hogy amikor arról szólnak a hírek, hogy megerőszakoltak egy nőt, a kommentek legalább 50%a arról szól, hogy miért a nő volt a hülye, meg szegény pasikát meg kell érteni, hogy frusztrált, amiért nem kapott nőt.


Az meg egy röhej, hogy a legjobb pasiknak meg kell alázkodni a rondák előtt. A legjobb pasik olyan típust kapnak meg kb., amit akarnak, a rondákat meg elég kevés pasi akarja normális kapcsolatra... azt várják, hogy a rondább nő ugorjon rájuk csak azért, mert "hát, ha jobb luk nincs, hát ráfanyolodom?"...

2017. szept. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
64%

Ja, a kis képecskék... az szerinted NORMÁLIS, hogy egy olyna nőt, aki kb. undorodik tőled, erőszakkal viszel el B...NI? Nem normális párkapcsolatra...


Az első kép meg kb. arról szól, hogy egy rondácska, öregecske pasi fut, mint a pincsi, a kifent-kikent jónő után. Ha nem az lenne az elsődleges, hogy egy díszk...ja legyen, aki "esze semmi, dugd meg jól", nem kellene a talpát nyalnia.

2017. szept. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!