Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vettem észre, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vettem észre, hogy egyre inkább a lányok/nők uralkodnak ebben az országban? Nem kéne ezen változtatni? Mi lesz ennek így a vége?

Figyelt kérdés
Már a legjobb pasiknak is meg kell alázkodniuk a rondák előtt, ha szeretnének valamit. Régen a nőknek semmilyen szava nem lehetett. Vannak olyan helyek, ahol a mai napig nincs is.

2015. márc. 23. 14:33
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
5%
olvasgass egy kis férfihangot
2015. márc. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
89%
9es: őszintén sajnálom, hogy ilyen tapasztalataid vannak, de kérdem én: nem az ember maga választja meg az ismerőseit? Nem az ember döntése, hogy kik veszik körül? Engem nagyobbrészt olyan férfiak vesznek körül, akik hűségesek, őszinték, nagyvonalúak, udvariasak, satöbbi, satöbbi, minden olyasmi, amit leírtál, és mindegyiküknek fantasztikus felesége van, kedves, odaadó, házias, őszinte, és mindegyikük magyar lány.
2015. márc. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
86%

A Kellüherhez hasonló gyűlölködő, csőlátású embereket figyelmen kívül kell hagyni.

Rettentően buták és csak általánosítani tudnak, aztán csodálkoznak, ha koppannak.

2015. márc. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
77%
A sikertelenek mindig a rendszert szidják. Pedig látni kéne, hogy évmilliós, remekül működő szűrőről beszélünk: a hím udvarol, a nőstény választ. Ha te ezt megalázkodásnak fogod fel, az a te egyéni szoc. problémád, de Evolúció bácsit ez kevéssé érdekli. Ha átjutsz a szűrőn, lesz utódod (meg persze csajod), ha fennakadsz, nem lesz.
2015. márc. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
8%
#13: Persze-persze, a női logika megint mi mást diktálhatna, minthogy személyeskedjék. Ez úgy alapjaiban jellemzi is a magyar nőket: ha nincs érv, akkor szúrjuk tökön az illetőt, vagy rúgjuk herén. Meglepő, hogy nőgyűlöletről fröcsögsz, holott nekem pusztán a magyarokkal van súlyos problémám, s egyébként nem csak nekem ám, nem egyedül vagyok az elméleteimmel, napi rendszerességgel olvasni például itt is - a primitív suttyókat leszámítva - értelmes srácoktól kérdést, vagy hozzászólást, akik miután kiutaztak külföldre, az ottani lányok teljesen másképp viszonyulnak a férfiakhoz, közvetlenebbek, barátságosabbak, szívesebben ismerkednek, még akkor is, ha párperces átmeneti, utcai megszólítás, vagy még akkor is, ha a férfi nem éppen adonisz külsőséggel rendelkezik. Ugyanezt tapasztaltam jómagam is, külföldön hihetetlenül nyitottak az emberek, a nők, nem szarják össze magukat, ha egy férfi leszólítja őket. Ellenben ti, magyar csajok flegmáztok, bunkóztok, BMW-s köcsögre csöpögtök, az átlagférfira meg nímandként tekintetek. Sok férfinak elege lesz ebből, kimegy külföldre, és ott összeismerkedik egy helyi kedves lánnyal. Én is így tervezem, amint lesz anyagi lehetőségem eltakarodni ebből a fertőből, és köszi, megvoltatok, megvagytok, és ezek után is meglesztek nélkülem, de ne félj, nekem még annyira sem fogtok hiányozni, mint aranyeresnek a végbéltükrözés.
2015. márc. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
77%

Az nem személyeskedés Kellüher, hogy gyűlölködsz, ez tény. Rengeteg helyen látni tőled.

Szidd az összes magyar nőt, ha neked az jól esik, de ne csodálkozz, ha veled úgy bánnak, ahogy.

Minden bizonnyal az összes nőt ismered az országban, amiért ilyen bátran ki tudod jelenteni, hogy az összes magyar nő hazug, felszínes p.csa, nem? Nem. Nos, akkor ne legyél ennyire ostoba és ne általánosíts, mint a többi gyökér, aki itt van.

Nemrég írták is, hogy az ember választja meg azt, hogy kivel ismerkedik. Ha te a szar "emberekkel" ismerkedsz, akkor ne csodálkozz, hogy azok vesznek körül.

2015. márc. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
73%

Kellehur tenyleg agressziv es nogyulolo vagy... biztos sok trauma ert, de azert eszrevehetned milyen ketsegbeesett, szanalomra melto reakciokat adsz..

a legnagyobb joindulatbol mondom, hogy erdemes lenne eljarnod pszichologushoz! Nem csakugy mondom, en is jarok, tenyleg nagxon szukseged lenne ra, foleg, ha szeretnel magad melle part... mert az,tapasztalataim szerint, nem segit a csajozasban, ha gyulolod a noket


F21

2015. márc. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
79%

Aki gyülöli a nőket annak nem kell velük viszonyt fojtatnia. Természetesen ez ugyanígy van fordítva is. Sosem értettem azokat a nőket, akik azon siránkoznak milyen mocsok az összes férfi, de az ellenkező nemet sem miért szidja a nőket. Akkor ne tessék tőlük semmit sem akarni. Anyád is egy piszok nő nem, apád pedig egy szemét férfi?

A kommenteket olvasva feltűnhet, hogy bizony már itt is meglátszik melyik az a srác, akivel érdemes kezdeni, aki egyenlő félként tiszteli a nőket, nem lábtörlőt, nem istennőt keres, hanem partnert.

Kedves kérdező, hogy érted, hogy "Régen a nőknek semmilyen szava nem lehetett." Most is ezt szeretnéd? Miért tarod ostobának, alkalmatlannak és rosszindulatúnak a másik nemet?

16/L

2015. márc. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
57%
Ha egy pasi tisztelettel bánik egy lánnyal ,akkor megalázkodik? mit kellene csinálnia a lánnyal,ütni verni,mert az korrekt? aki nem akar megalázkodni az nem is fog. beteg vagy fejbe! 19/L
2015. márc. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
68%

Az a helyzet, hogy változóban van a világ. 100-200 éve a nők "le voltak fojtva", el volt zárva előlük a karrier világa, ez azért volt hasznos, mert a gyerekek nevelése és a háztartás vezetése rengeteg energiát igényelt. Főleg a második világháború után állították tömegével munkába a nőket, mivel minden kézre szükség volt, és kiderült, hogy rengeteg dolgot ugyanúgy meg tudnak oldani, mint a férfiak. Én legalábbis nem érzem magam feszélyezve ha női orvoshoz kerülök, vagy a bankban női ügyintézőhöz hívnak, vagy ha felhívok egy céget, és egy nővel kell bármilyen szakmai dolgot megbeszélnem. A háztartási gépek elterjedése is sokat segített ebben, mert kézzel mosni, kenyeret sütni, porszívó és mosogatógép nélkül rendet vágni, plána gyerekes háztartásban szinte 24 órás meló volt.


A változásoknak két hátránya van, kevesebbet törődnek a családok a gyerekekkel (azért a bölcsöde-óvoda hátrányokkal is jár, de főleg a bölcsöde, a szakirodalom szerint az első 3 évben nem lenne szabad elszakítani a gyereket az anyukájától, mert a kötődési minta ilyenkor alakul ki), másrészt meg a párválasztásra is kihat ez. Ha azt elfogadjuk alapvetésként, hogy a nő magánál erősebb-jobb párt akar (én elfogadom), akkor egy háziasszonynak nevelt nőnek egy bármilyen munkával rendelkező szorgalmas átlagember talpig férfi volt. És gondoljunk csak bele... 2015-ben egy többdiplomás, több nyelvem beszélő, az átlagnál jobban kereső nő kit fog férfiként tisztelni? Egy jóképű izmos milliárdost csak. És mivel a nőket liberalizálták, már megtehetik, hogy válogassanak. A fiatal lány azért, mert a kapcsolatai nincsenek kihatással a jövőjére, bármennyi, bármilyen kapcsolata lehet, amíg nem esik az abortuszhatár feletti terhességbe (régen ez máshogy volt), anyagilag-egzisztenciálisan csak a szüleitől függ, tehát ő csak a jóképűeknek ad esélyt, a többieket emberszámba se veszi, vagy kihasználja, de egy felnőtt nő is sokszor kihúzza a pasizós időszakot, és borzalmas személyisége lesz, hiszen sosem kellett kompromisszumot kötnie, saját lakása vagy albérlete van, igazán nem függ a féritől, ha az elhagyja, nem hal éhen, mind intellektuálisan mind anyagilag el tud létezni egyedül is.

2015. márc. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!