Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ronda lány is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ronda lány is találhat olyan férfit aki fizeti neki a plasztikai műtéteit?

Figyelt kérdés
A szép lányok csak csettintenek és fizetnek nekik bármit, szilikon mellet, szájfeltöltést, orrműtétet stb. Ronda lányként lehet esélyem, hogy valaki nekem is fizeti? Nekem soha nem lesz annyi pénzem.

2015. márc. 28. 19:01
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok. Eddig nem kellettem senkinek ezután sem fogok.
2015. márc. 28. 19:12
 12/41 anonim ***** válasza:
67%
A férfiaknak csak a többsége felszínes, ellenben a nőkkel, mert ők mind azok.
2015. márc. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
83%

Nem. Egy ronda lánnyal nem állnak össze h majd szép lesz és majd kifizetik.

Mayimum melleket szoktak csináltatni nagyobbakat a barátnőiknek a b**aromarcok.

2015. márc. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:

Küldesz képet privátban!


Lehet, hogy csak te gondolod magad rondának.

2015. márc. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
Az a felkiáltójel kérdőjel akart lenni. :)
2015. márc. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
26%

Te azt hiszed, hogy széppè fognak varázsolni?:D

Tévedsz.

2015. márc. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
11: Mindenki ugyanoda fog feküdni élete végén.
2015. márc. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
43%
Nekem is pattanásheges a bőröm mégis volt 2 barátom. Igaz én 16 éves vagyok. Én sem gondolom magam szépnek egyáltalán.Viszont szerintem az hogy kinek kellesz és kinek nem személyiség kérdése is. Ha jó, magabiztos a kisugárzásod az sokat változtat a külsődön :D Engem is sokszor lecsúnyáztak de leszartam, és sokkal kellemesebben érzem magam a bőrömben mint régen ^^ Amúgy meg azok a hegek is elmúlnak ám ha kened pattanás elleni antibiotikumos krémmel ;)
2015. márc. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
42%

Én tökre megértelek, kérdező, hasonló cipőben járok. 19 éves vagyok, idén 20 leszek, és még csak rám se néznek a pasik, nem hogy a kiemelkedően jófélék.. dehát tudom, hol a helyem, jóképű pasinak nem fogok kelleni soha az életben, nem hogy még gazdagnak, aki bármilyen csudálatos kinézetű cicamacát megkaphat :'D

Az az elkeserítő, hogy mire elég pénzem lesz a plasztikai műtétekre, rég elmúlok 30 is, akkor meg már tökmindegy, hogy nézek ki, mivel a legszebb éveimet leéltem, oda a fiatalságom, huss, egy szempillantás alatt elszaladt. Ez van, rondák vagyunk, azok is maradunk. Hiszek a reinkarnációban (vagy valami hasonló elő-utóéletben), és szent meggyőződésem, hogy előző életemben nagyon rossz ember lehettem, hogy most ezt érdemlem.

2015. márc. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
De még a csúnya pasiknak se kellek.
2015. márc. 28. 19:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!