Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ronda lány is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ronda lány is találhat olyan férfit aki fizeti neki a plasztikai műtéteit?

Figyelt kérdés
A szép lányok csak csettintenek és fizetnek nekik bármit, szilikon mellet, szájfeltöltést, orrműtétet stb. Ronda lányként lehet esélyem, hogy valaki nekem is fizeti? Nekem soha nem lesz annyi pénzem.

2015. márc. 28. 19:01
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
26%

Miért pontoztatok le?

Senki ne képzelje azt, hogy bemegy a dokihoz rondán és széppé varázsolja!

2015. márc. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
Hát igen így szop**ás.
2015. márc. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
48%

Nem:D

Ez a valóság. Miért költene rád valaki több milliót ha azután gondolsz egyet és elhagyod. A pasik nem hülyék. Inkább vesznek egy autót ami örök. Akinek meg annyi pénze van hogy nem tudja mire költeni, annak meg nem kell csúnya nőre költenie mert annak ott a sok modell.

2015. márc. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
A legtöbb ilyen komplexus lelkiekben gyökerezik, ha megváltoztatja magán azt, ami a legjobban zavarja, jobban fogja magát érezni, magabiztos lesz. Olvastam egy plasztikai sebész véleményét, miszerint bejött a páciens, magában megtette a tétet, hogy melyik testrészével van a gondja, és kiderült, hogy nem is azzal, hanem valami mással, ami a dokinak fel sem tűnt elsőre. Az a lényeg, hogy elfogadja magát, és bizony szépnek fogja magát érezni a műtét után, még akkor is, ha ezt sokan nem értik meg, akik mondjuk nem küzdenek nap mint nap a tükörbe nézéssel.
2015. márc. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

Kérdező, akkor én nálad is rondább vagyok, mert ugyanezek a testi hibák nálam is megvannak, csak hozzá még elálló füleim vannak, görbe lábam és a szemem körül olyan vékony a bőr, hogy tiszta lila meg eres az egész...:/

Szóval ha megtalálod a pasit, aki finanszírozza neked a megszépülést, küldd el hozzám is :D

20/L

2015. márc. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
20: Én meg a ronda lányoknak, és? Próbálj ismerkedni. Lesz olyan akinek kelleni fogsz.
2015. márc. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
Az emberek azt sem hagyják, hogy hozzájuk szóljak... Az iskolában ki voltam közösítve, ha szóltam valakihez azt elküldött a franca, köszönésre se méltattak,mindenhol bunkók velem az emberek, a lakhelyemen se köszönnek még a szomszédok se.
2015. márc. 28. 19:36
 28/41 anonim ***** válasza:
27: Nem baj, maradj nyitott.
2015. márc. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
#25 én viszem a prímet, bár nekem nem a lábaim görbék, hanem a derekam (éljen a gerincferdülés), de emellett kb 40 anyajegy tarkítja csak a képemet, a fogaim csálék, pedig négy évig volt állandó fogszabályzóm, van rajtam úgy 10 kg fölösleg, undorító striás minden testrészem, a fülem természetesen nekem is eláll, pattanásos vagyok szintúgy, emellett logopédus sem ártana nekem, mert egy mondatot nem tudok elmondani anélkül hogy bele ne akadnák a nyelvembe.. igazi főnyeremény:)
2015. márc. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Hogy maradjak így nyitott? Én tényleg mindig kedves vagyok mindenkihez, ha új helyre megyek mindig mosolygok mindenkire mégsem állnak velem szóba.
2015. márc. 28. 19:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!