Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ronda lány is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ronda lány is találhat olyan férfit aki fizeti neki a plasztikai műtéteit?

Figyelt kérdés
A szép lányok csak csettintenek és fizetnek nekik bármit, szilikon mellet, szájfeltöltést, orrműtétet stb. Ronda lányként lehet esélyem, hogy valaki nekem is fizeti? Nekem soha nem lesz annyi pénzem.

2015. márc. 28. 19:01
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Akkor meg menj dolgozni keress pénzt és feküdj kés alá.
2015. márc. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Na ja... Gyári munkából nemigen fogja futni műtétekre. Sehová máshová nem vesznek fel sajnos.
2015. márc. 28. 19:48
 33/41 anonim ***** válasza:

Igen vannak célok és bele fektetett munka.

Ha nem teszel semmit érte akkor nem fogsz mérnöki munkát kapni...

2015. márc. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
Sehogy se kapnék jobb állást, mert mindenhova csak a szépek kellenek és ne mondjátok, hogy nem.
2015. márc. 28. 19:51
 35/41 anonim ***** válasza:
Mindegy én megpróbáltam segíteni...
2015. márc. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

Miért milyen végzettséged van?

Orvos, mérnök, jogász?

2015. márc. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
Irodai végzettségem van plusz érettségi, hülyeség volt irodai szakmát végeznem, mert esélytelen, hogy bekerüljek egybe. Mielőtt az egyetemmel jöttök ahhoz buta vagyok.
2015. márc. 28. 19:57
 38/41 anonim ***** válasza:
Irodai munkára a dekoratív nőket szeretik. Ha nem vagy az akkor tényleg elég esélytelen a dolog. Max ha ismerős bevisz.
2015. márc. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Na jó, én is kishitű és ronda vagyok, de az hülyeség, hogy csak a szép embereket veszik fel állásbetöltésre. Ha van egy életképes diplomád és tudás a fejedben, előtted a világ. Nehogy azt mondd már nekem, hogy eddig bármilyen intézményben jártál, csak calvin klein és victorias secret modellek dolgoztak (muhaha, főleg hogy kb ők a legbutább emberek).


Nem te voltál az, aki ezt a topicot nyitotta? http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

Hasonló az önsajnálat-faktorotok.

2015. márc. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Akkor amit keresel annak egy részét költsd tanulásra.
2015. márc. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!