Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az emberek miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az emberek miért fogadják el jobban a leszbikusokat?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy sokan vannak úgy, hogy fújjognak, ha két fiú csókolózik egymással, de mikor két lány csinálja azt akkor az annyira nem érdekli őket.

2015. márc. 29. 15:22
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
68%

# 18 Igen elmondanád nekem a férfiasság fogalmát.


De létszíves ne ott merüljön ki ,h puncit dug mert az nem az .

2015. márc. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
68%

18 egyébként egy olyan ostoba ,buta agyhalott paraszt lehetsz ,h az már fáj a kommenteből üvölt a butaság szánalmas vagy.


Ismerek olyan meleg férfiasság szorult mint némelyik hetero barátomba.

2015. márc. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
79%

*Ismerek olyan meleg férfiasság szorult mint némelyik hetero barátomba.


Ismerek olyan meleg férfit akibe több férfiasság szorult mint némelyik hetero barátomba

2015. márc. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
89%
Ne etessétek a trollt. Komolyan 54%-on van, megkockáztatom, hogy direkt csinálja. Valakinek a szórakozás azt jelenti, hogy nézi ahogy mások agyvérzést kapnak a hülye nézeteitől.
2015. márc. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%

Nem fogom magyarázgatni a férfiasság fogalmát. Létezik bizonyos fokig körülhatárolható definíciója a férfiasságnak, mármint a klasszikus férfiasságnak, ami A Férfiasság (és ami mellett én mást nem ismerek el, mivel a "férfiasság" szó alatt egyszerűen nem lehet mást érteni, mint a klasszikus férfiasságot. A ßuzi férfiak """férfiasságára""" - ami nem létezhet, egyértelmű okok miatt -, találjatok másik szót, és definiáljátok).

Kár is lenne itt írogatnom, főleg nektek, főleg a férfiasságról, ezért igyekszem rövidre fogni, és ez lesz az utolsó válaszom. Titeket úgysem lehet meggyőzni vagy más perspektívába állítani semmilyen kérdést illetően, ezért tényleg, én magam etetem a "saját trollságomat" azzal, hogy elolvasom a sötét válaszaitokat, és valahol még mindig él bennem a remény (valószínűleg egyébként inkább haza- és népfaj szeretetből), hogy megmenthetők vagytok. Persze talán más stílus kéne, de ahhoz már kicsit belefáradtam. :)


71%-os:

Azért lennék szerinted ostoba, mert nem bújtatom szép szavakba azt, amit el akarok mondani? Gondolkodj csak, hogy melyikőnkről árul el ez többet. Bár kétlem, hogy bármit is felfognál ebből.

Az, hogy egyes heteró barátodban kevesebb férfiasság van, mint egy ßuziban, kétlem, mivel a ßuzik már eleve rajta sincsenek ezen a bizonyos - úgy látszik, szerinted létező - """férfiasság-skálán""" (hogy lehet valaki VALAMENNYIRE férfias? :D Vagy férfias vagy, vagy nem vagy az, de senki nem férfiasabb a másiknál. Te a férfiatlan heteró férfiakról beszélsz).


Viszont mivel én egy oldalt sem képviselek (nem, kedves idiótäk, nem akarom és nem is képviselem a heteró "férfiak" tömegét itt), ezért azt is leírom ide, hogy a heteró férfiak sem férfiasak. Ma, 2015-ben. Őket ugyanúgy savazom és ostorozom, de a ßuzik még gusztustalanabbak, természetellenesebbek, és itt róluk (azoknak női párjáról) volt szó.

2015. márc. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
93%

# 25 igen és szerinted mi a megoldás arra ,ha valaki melegnek születik elmondanád nekem ?


Fojtsa magába egy életen át és erőltesse bele magát egy házasságba vagy kapcsolatba nővel?(mert akkor ezt képzeld el úgy ,h neked egy férfival kéne együtt lenned)


Vagy soha ne élje meg és ne legyen senkije ?

Vagy ölje meg magát ?

Ezeket mind képzeld el fordított esetbe veled kapcsolatban.

Érdekes ,te könnyen ugatsz úgy ,h soha semmi közöd nem volt a dologhoz azon kívül ,h gyűlölködsz,de ha veled történne ez már egyáltalán nem így látnád.Ezért vagy buta mert képtelen vagy empátiára az együttérzésre csak csőlátásban ismételgeted azt ami k.b egy jobbikos tüntetésen történik.Nincs tapasztalatod szeterotípiákra építkezel és úgy foglalsz állást egy témában.

Egyébként egy homoszex kapcsolatban nincs NŐ!!!!

Csak 2 férfi ,de mind 1

2015. márc. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Akár tetszik, akár nem, a világot még mindig a férfiak irányítják. Az ő gyomruk pedig sokkal könnyebben veszi a be a két lány felállást.
2015. márc. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
79%

# 27 Az lehet csak az a gáz ,h én pont leszvrom ,h ki mit gondol??


Hidegen hagy ,h ki mit magyaráz ha meg van elég bátorság akkor mondja a pofámba szemtől szembe.

Biztos ,h nem marad el a...

2015. márc. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Jó Isten! :D

54%-os, a hozzászólásaidnak se eleje, se teteje. Semmit nem mondasz, semmi érved nincs, csak össze-vissza halandzsa az egész. Miről kellene bennünket meggyőzni?

Teljesen nőies és a férfiak számára is vonzó nő vagyok, ugyanígy a barátnőm is. Rengeteg embert ismerek, nagy részük teljesen elfogadó szerencsére. Főleg a külföldieknek normális az, hogy vannak melegek. Pont az egyik német ismerősöm, heteroszexuális férfi, mondta nekem, hogy aki rendben van a saját szexualitásával, egyéniségével, életével, az nem fog gyűlölködni, elfogadja a másmilyent is. És milyen igaza van.

Őszintén szólva szerintem nem fogadják el jobban a nőket. Van két rövid hajú, nem feltétlen fiús barátnőm, inkább uni. Elmentek egy étterembe és a pincér, férfi, nem akarta őket kiszolgálni, pedig egyikük sem ízléstelen nő. A saját tapasztalataim is elég rosszak. Elegem van abból, hogy folyton azt hallgatom, hogy túl jó nő vagyok ahhoz, hogy leszbikus legyek, biztos nem találtam meg még az igazi pasit, nem volt jó élményem pasival, stb. stb. Még azt is elviselem, hogy megkérdezik, hogy hogyan szexelünk, de azt már nem, ha megakarják mondani, hogy nekem mi jó és mi nem. Nem tudom megérteni, hogy miért olyan nehéz felfogni, hogy nem izgatnak a férfiak?

2015. márc. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
88%
Azért azt birom, hogy szerinted a 'férfiasság nem mérhető', de azért az egyébként elég ostoba monológod végén kijelented, hogy azért rosszabb a homo férfiatlanság, mint a hetero. Elfelejtetted, hogy mit írtál?
2015. ápr. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!