Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az emberek miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az emberek miért fogadják el jobban a leszbikusokat?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy sokan vannak úgy, hogy fújjognak, ha két fiú csókolózik egymással, de mikor két lány csinálja azt akkor az annyira nem érdekli őket.

2015. márc. 29. 15:22
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:

Ha tudtam volna, hogy ekkora vita lesz belőle akkor nem teszem fel a kérdést.

Bár gondolhattam volna, hogy lesz legalább egy agyhalott, aki elkezdi ócsárolni a melegeket.

Én nem vagyok meleg és még sem zavarnak. Te miért nem tudsz így vélekedni az egészről? Tudod mit? Inkább ne is válaszolj, mert már kívülről fújom az összes ilyen embernek a válaszát erre a kérdésre...

2015. ápr. 1. 08:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!