Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak megáldva a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak megáldva a lányok ezzel a helyességgel?

Figyelt kérdés
Mindnek csak helyes kell,ilyen olyan helyes,még ha valakinek nem is feltétel az izmosság,sok pénz,magasság stb.akkor is mindenképp legyen helyes,helyes,helyes,helyes,ez is annyira helyes,nagyon bejön nekem,meg ez a helyes fiú annyira tetszik,olyan HELYES!!És ha valaki nem születik HELYESKÉNEK akkor mit csináljom?Akkor sosem lesz barátnője?Hm?Vagy hogy működik ez a nem éppen HELYES dolog?
2015. ápr. 3. 10:16
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
53%
én pl elég ronda vagyok mégis mindig volt/van bnőm :)
2015. ápr. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
76%
Ha ronda vagy, csóró, és önbizalomhiányos, akkor a büdös életbe nem lesz csajod, erre mérget vehetsz.
2015. ápr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 szirup007 ***** válasza:

Ha jol öltözöl es jol van levágva a hajad akkor kapos leszel

Hidd el

2015. ápr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
nem vagyok túl "helyes". Viszont mindig céltudatos, asszertív, magabiztos voltam, nem volt/nincs gond a lányokkal.
2015. ápr. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim válasza:
Senki sem ugyanolyan, ahogy az ízlés sem egyforma. Hidd el van olyan lány akinek te vagy a "helyes" :)
2015. ápr. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
En tenyleg viszonylag helyes vagyok, penzem is van, sot meg jol is oltozkodom, divatos es draga cuccokban jarok, megsem vt meg baratnom 21 evesen. Nem minden csak ezen mulik..
2015. ápr. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:

Mert manapság mindnek csak ez számít sajnos. :/

Aki nem születik annak,az meg mehet a levesbe.

Ez a valóság sajnos...

Nekem sem volt még soha barátnőm,valószínű emiatt nem is lesz...

23/F

2015. ápr. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Nekem úgy fontos, hogy helyes legyen, hogy nekem tetszen. De csúnya pasik is tetszettek már, szóval..:DD
2015. ápr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
59%
Ő...Mert olyan pasit akarunk, aki szexuálisan is vonz minket? Gondolom te sem akarsz olyan lányt, aki neked nem tetszik.
2015. ápr. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
Az én fejem kifejezetten ronda, bár a rendszeres úszástól, biciklizéstől, túrázástól a testemmel nem volt semmi gond (de nem voltam kigyúrt sosem). Az öltözködést leszarom. Nem tapadnak rám a csajok a buliban, sőt mindig meg kellett dolgoznom azért, hogy odafigyeljenek rám, de az elmúlt 15 évben ritkán voltam egyedül (ez olyan 6-7 nőt jelentett). Nekem ez így megfelelt. (35/F)
2015. ápr. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!