Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak megáldva a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak megáldva a lányok ezzel a helyességgel?

Figyelt kérdés
Mindnek csak helyes kell,ilyen olyan helyes,még ha valakinek nem is feltétel az izmosság,sok pénz,magasság stb.akkor is mindenképp legyen helyes,helyes,helyes,helyes,ez is annyira helyes,nagyon bejön nekem,meg ez a helyes fiú annyira tetszik,olyan HELYES!!És ha valaki nem születik HELYESKÉNEK akkor mit csináljom?Akkor sosem lesz barátnője?Hm?Vagy hogy működik ez a nem éppen HELYES dolog?
2015. ápr. 3. 10:16
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
nem,én nem fogom eltűrni,mostantól rettegjen minden nő és minden férfi,aki meg kívánja védeni őket.
2015. ápr. 3. 13:03
 22/37 anonim ***** válasza:
kibujt a szog a zsakbol. remelem a bortonben vegzed.
2015. ápr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
59%
nem ertem miert gondoljak ugy egyesek, hogy nekik JÁR a nő. nekik alanyi joguk van a nőhöz es ha nem kapják meg, ugy erzik hogy normalis dolog az eroszak is akár. gusztustalan fereg, dogoljel meg ott ahol vagy.
2015. ápr. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
jaaa persze a jóképű csávónak jár alanyi jogon és ő nem gusztustalan féreg,értelek.
2015. ápr. 3. 13:11
 25/37 anonim ***** válasza:
NEM! Neki sem jár alanyi jogon! A nő választja ki, hogy kit tisztel meg azzal, hogy lefekszik vele és fordítva, a nőnek sem jár egy férfi se! A férfi is megválaszthatja kivel fekszik le!
2015. ápr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
59%
és nem azért vagy gusztustalan féreg, mert nőt akarsz, hanem mert úgy gondolod, hogy jár neked, és nem kell eltűrnöd, hogy egy nő nem akar téged. ezért vagy gusztustalan féreg.
2015. ápr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

Nagyon vigyázzatok magatokra azt mondom.Elnyomott,kitaszított,lenézett társadalmi rétegek mindig voltak,vannak és lesznek.A társadalmi egyenlőség és igazságosság megteremtése csak illúzió.Most a csúnya fiúknak jutott ez a szerep,mert egyszerűen senkinek nem kellenek.Lassan olyan helyzetben leszünk,mint a feudális rendszer jobbágyai.De ezt nem tűrte senki a végtelenségig,talán hamarosan el jön a mi időnk is.Most ezzel a verssel búcsúznék,remélem felfogod azzal a borsónyi agyaddal:

Dózsa György unokája vagyok én,

Népért síró, bús, bocskoros nemes.

Hé, nagyurak, jó lesz tán szóba állni

Kaszás népemmel, mert a Nyár heves.


A Nyár heves s a kasza egyenes.

Hé, nagyurak: sok rossz, fehér ököl,

Mi lesz, hogyha Dózsa György kósza népe

Rettenetes, nagy dühvel özönöl?


Ha jön a nép, hé, nagyurak, mi lesz?

Rablóváraitokból merre fut

Hitvány hadatok? Ha majd csörömpöléssel

Lecsukjuk a kaput?

2015. ápr. 3. 13:19
 28/37 anonim ***** válasza:
73%
fujj b+... Magyarul megfenyegetted a nőket, mert nem akarnak veled szexelni. Bárcsak arccal vállalnád ezt föl, hogy minden nő tisztában legyen vele, milyen ember is vagy. és még csodálkozol, hoyg nem kellesz senkinek. Nem a külsőd miatt...hanem mert ez lakozik belül...és ezt megérzik a nők. Tényleg kivánom, hogy soha egy nő se essen abba a hibába, hogy téged akar. Őszintén remélem, hogy egyedül fogsz meghalni.
2015. ápr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Én vissza fogom állítani azt a rendszert,amikor a nőket egyszerű háziállatként tartották,nem érdemelnek mást,be kell látni ezt minden épp ésszel bíró embernek.
2015. ápr. 3. 13:26
 30/37 anonim ***** válasza:
oké. na most jelentettem a szánalmas kérdésedet, te szánnivalóan ocsmány, beteg lelkű "ember"
2015. ápr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!