Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak megáldva a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak megáldva a lányok ezzel a helyességgel?

Figyelt kérdés
Mindnek csak helyes kell,ilyen olyan helyes,még ha valakinek nem is feltétel az izmosság,sok pénz,magasság stb.akkor is mindenképp legyen helyes,helyes,helyes,helyes,ez is annyira helyes,nagyon bejön nekem,meg ez a helyes fiú annyira tetszik,olyan HELYES!!És ha valaki nem születik HELYESKÉNEK akkor mit csináljom?Akkor sosem lesz barátnője?Hm?Vagy hogy működik ez a nem éppen HELYES dolog?
2015. ápr. 3. 10:16
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
59%

Komolyan az ilyen pasik hol élnek ?:DD Kimész az utcára és egytől egyik azt látod, hogy csak annak van nője, aki helyes? Hát nyilván nem. Akkor mégis MIRE alapozod ezt a feltevésedet??? 2 opciót látok


1. Baszol körbenézni a világban megelégszel azzal a tudattal, hogy téged nem szeretnek a nők, tükörbe nézel , látod, hogy nem vagy helyes ezért levontad a konklúziót, miszerint csak a helyes pasik kellenek a nőknek.


2. Látod, hogy van barátnőjük a csúnya fiúknak is , viszont úgy láttad, hogy nem szép nőjük vagy, de neked csúnya nő nem kell, és ideges leszel attól, hogy a szép nőnek viszont a csúnya pasi nem kell. Hát milyen szemetek már a nők nem ?:)

2015. ápr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
Csak bantja azokat az embereket ez, akik ugyanugy kuzdenek a szerelemert, es meg tisztelnek is titeket. Es vannak olyanok, akik le se szarjak a fejuket. Netan lelkileg, es anyagilag is kihasznaljak. Ugyanugy megerdemelne mindenki a szerelmet, csak van aki nem igy szuletik. Mindenkinek meg kellene adni az eselyt. Dehat az emberek ilyenek, ez van.
2015. ápr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
59%

"mindenkinek meg kell adni az esélyt"


Mondd, ezt mégis hogy gondolod? Úgy gondolod, hogy egy ideális világban a nőknek nem szabadna válogatni?

2015. ápr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
40%
De. Csak en arrol beszelek, hogy nem kene a fiukat porig alazni, es hagyni kellene kibontakozni. Attol, hogy nem nepszeru, lehet jo ember. Ettol a valaszodtol viszont kinyilik a zsebemben a bicska. Vannak olyanok, akik nem 1,2, vagy 3 elutasitast elnek meg zsinorban, ugy, hogy senkijuk nem volt.. en errol beszelek. Hala az egnek, hogy en nem ilyen vagyok, de rettenetesen sajnalom az olyanokat, akik igy jarnak, es meg 40 eves korukra egyszer sem vtak senkivel. Amilyen modon a valaszodat megfogalmaztad, sztem Te is az erzeketlen kategoriaba tartozhatsz.
2015. ápr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:

Nem azzal van a gond,hogy válogatnak.Hanem azzal,hogy mi alapján... Mert egy olyan dolog alapján,ami egy adottság,amin nem tudsz változtatni.Szóval vagy helyesnek születsz,vagy nem...

És hiába csináltam én bármit,hiába öltözködöm jól,hiába vagyok igényes,ápolt magamra,hiába vagyok kedves,megértő,figyelmes,udvarias.Semmit nem ér,mert még csak meg sem akarnak ismerni,mivel nem vagyok helyes...És alapból eldobnak,mint egy kutyát...

Ja és én körbenéztem a világban,és csak helyesekkel látok barátnőt.Szóval lehet más környezetben és világban élünk,de én csak ilyet látok.

Ismerőseim között is,aki nem helyes,nincs is barátnője.

A nőknél viszont aki csúnya,és buta annak is van párja egytől egyig...

23/F

2015. ápr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Nagy igazság 14+15.
2015. ápr. 3. 12:22
 17/37 anonim ***** válasza:
szoval 15-os szerint jobb lenne, ha a nok nem valogatnanak kedvuk es belatasuk szerint. szerintetek egy csunya fiunak is meg kell hogy adja az eselyt egy olyan no, akinek az nem tetszik, mert szegeny nem tehet rola? gratula. nekem meg ettol nyilik ki a bicska a zsebemben.
2015. ápr. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
59%
tehat csak a helyes pasiknak van baratnojuk :DDD joo.. erre mar tenyleg valaszolni sem erdemes.
2015. ápr. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Tehát aki csúnya,az tűrje el,hogy sosem lesz barátnője?Miért,ha fellázadok,mi lesz?Ha megölök bárkit?Ilyen alapon senkinek semmi köze hozzá.
2015. ápr. 3. 12:57
 20/37 anonim ***** válasza:
igen, turjed sak el!!! megis mi mast tehetsz? pont az ilyen gondolkodasu pasik szoktak nemi eroszakot elkovetni, mert ugy gondoljak, hogy a noknek semmi joguj ahhoz, h maguk valasszak meg kivel akarnak lefekudni. szerintetek akkora igazsagtalansag ez, h nem kapjatok meg a puncikátokat, h akar ha kell erovel veszitek el, mert ugy erzitek megtehetitek. turjed csak el! mast nem tehetsz!
2015. ápr. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!