Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak megáldva a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak megáldva a lányok ezzel a helyességgel?

Figyelt kérdés
Mindnek csak helyes kell,ilyen olyan helyes,még ha valakinek nem is feltétel az izmosság,sok pénz,magasság stb.akkor is mindenképp legyen helyes,helyes,helyes,helyes,ez is annyira helyes,nagyon bejön nekem,meg ez a helyes fiú annyira tetszik,olyan HELYES!!És ha valaki nem születik HELYESKÉNEK akkor mit csináljom?Akkor sosem lesz barátnője?Hm?Vagy hogy működik ez a nem éppen HELYES dolog?
2015. ápr. 3. 10:16
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

már a kérdésedből is látszik, hogy egy idegbeteg senki vagy

az meg relatív, hogy ronda is mellé

2015. ápr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Én "helyes" vagyok mégsem volt még barátnőm(Nem, nem rossz a személyiségem...Talán túl kedves vagyok a lányokkal.). Szóval vannak akik "helyeskén" is szerencsétlenek. 18/f
2015. ápr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Akkor csak te hiszed h helyes vagy.
2015. ápr. 3. 14:51
 34/37 anonim ***** válasza:
Én nem tartom magam annak, de ide is raktam ki képet és itt is a válaszolók nagy része pozitív véleményt adott.
2015. ápr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
na es akkor jon a tul kedves :DD ...te sem vagy normalis.
2015. ápr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Te sunyi 65%os patkany ne nezegesd a kerdesemet.
2015. ápr. 3. 15:02
 37/37 anonim ***** válasza:
mert akkor mi lesz, ha megis nezegetem ? :D olyan bolond vagy h teged mar mutogatni kene, mint elrettento pelda :))
2015. ápr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!