Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hódíthatnám meg őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódíthatnám meg őt?

Figyelt kérdés
Húúú kezdem az elején a dolgokat . 20 éves egyetemista srác vagyok. Már fél éve nem tudok valakit kiverni a fejemből, egyszerűen fizikai képtelenség. Csak rá tudok gondolni. Hogyan hódíthatnám meg? Nem vagyok az a nagy Don Juan:S Aztán mindig csak a kifogásokat keresem, mert nem merem megszólítani. Mindig ott van pár barátnőjével aztán nem tudom hogy, smint kéne, de az idegeim kezdik felmondani a szolgálatot.Egyszerűen ahogy mosolyog, ahogy.... ááá nem tudom leírni... kérlek segítsetek. Egyszerűen egy ork sz*rnak képzelem ilyenkor mindig magam, hogy ez a hét megint elúszott és én csak nézek ki a szememen. Bunkó válaszokra nem vagyok kíváncsi elég ez a fél éve tartó szenvedés. Azt még hozzátenném , hogy nincs barátja, és igazából kilátásban se nagyon van neki. Biztos forrásból tudom.
2010. febr. 18. 21:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
mikor mosolyog ugye visszamosolyogsz rá?:) amugy ha nagyon bátortalan vagy először jelöld be iwiw/myvip/facebookon és ha visszaigazol csak simán köszönj rá. kezdésnek ez is megteszi.
2010. febr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
bízz már magadban ember fél év nem volt elég elveszteni ezt az időt?nem a z trükk h mit mondasz a nőnek mikor leszólítot hanem hogyan ez leht egy szituban.Vjártok egy óraráva vagy vmi?
2010. febr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
2dik válasz író szerintem ne jelöld be sehol az annyira szánalmas szerintem:S de ha ha nagy kocka akkor lehet h bejön esetleg több leírás?nem csak külső:)
2010. febr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Nekem a legjobb tippem erre: kezdj mondjuk azzal, hogy bejelölöd vmi közösségi oldalon, ha nem jelöl vissza akkor már tudod, hogy mi a helyzet, ha visszajelöl akkor már ismer is. Ezután mondjuk felveheted msn-re. 2 választási lehetőség. Vagy megszerzed a címét, vagy pedig ha ki van írva neki, akkor minden előjel nélkül vedd fel. Ha jófej, akkor venni fogja a lapot, ha nem akar msn-en visszajelölni, akkor mégsem ő az akit te keresel. Ki akar egy fapofával kezdeni?

Aztán ha párszor dumáltatok mondjuk online, szerintem nyugodtan leszólíthadod suliban is, keress valami frappáns dumát. Aztán várd, hogy alakuljanak a dolgok. Mivel te kerested meg, ezért valószínűnek tartom, hogy elvárja, hogy te tedd meg a lépéseket. Pl hogy később majd elhívd valahova, ilyesmi. Sok sikert!

2010. febr. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Tartsd ezt a fejedben: "Csak félig él, az aki nem mer!" Ez egy Mester Tamás dalban van, és ez nálam már-már mottóvá érett. Ez az egy mondat segítet abban, h randira hívjak egy srácot. És azóta is együtt vagyunk. 4 hónapja. :) Csak kitartáááás! ^^
2010. febr. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Hát nem fogom bejelölni iwiwen meg myvipen és hasonlókon ez tény. Ez tapasztalatból mondom nem jó, ráadásul szerintem csípőből kifogást keresne akármire, ez is tapasztalat. Arra nem tudnátok valamit, esetleg mivel tudnám kirángatni a "tömegből"?
2010. febr. 19. 07:51
 7/26 anonim ***** válasza:
na kell kivenni a tömegből:) az szerintem férfiassabb ha ott lemered szólítani:)
2010. febr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

utolsó komment író:

mondj el mindent a csajról ha kell akkor kitalálok neked vmit

2010. febr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
A mindent hogy érted? Ugyanabba az iskolába jár mint én, ugyanaz a szak(egy évfolyam). Mindig a barátnőivel lóg. És ismerem az egyik barátnőjét. Próbáltam már olyat, hogy megkértem a barátnőjét arra a jelentéktelen dologra, hogy mutasson be neki... de ez se jött össze, mert a barátnő "nem akar belekeveredni". Azért nem merem megszólítani, mert mindig azon agyalok, hogy mi a szöszt mondjak neki.(ha be mutatott volna neki, már könnyebb lenne, de ...:S) Pedig igazából én azt gondolom magamról, hogy humoros vagyok(legalábbis próbálok az lenni), és tudok is sokat beszélni, ha elkapom a fonalat. Általában a végletekig optimista vagyok, de csajos ügyekben mindig pesszimista, ez azért van, mert még nem volt barátnőm(eddig nem éreztem hiányát, de most ő megfogott, nem tudom kiverni a fejemből)Most ennyi jut eszembe.
2010. febr. 20. 17:09
 10/26 anonim ***** válasza:

Az nagy hiba lett volna ha a bnője mutat be?amúgy miért rögtön a csajt támadod le aki kell neked?lehetsz te akármilyen pasi ha bnők nem egyeznek bele.Ha ennyire kell akkor előbb a bnőjét környékezd meg.Most kicsit benne vagy a szarban mert szóltál a bnőjének h mutasson be.Mondjuk ha látod h az egyik bnőjének kell vmi mondjuk házi dolgozatban segíts neki de lehetőleg a legjobb bnőjének segíts.Várom a fejleményeket vagy ha kell még vmi!!!

17/F

2010. febr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!