Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hódíthatnám meg őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódíthatnám meg őt?

Figyelt kérdés
Húúú kezdem az elején a dolgokat . 20 éves egyetemista srác vagyok. Már fél éve nem tudok valakit kiverni a fejemből, egyszerűen fizikai képtelenség. Csak rá tudok gondolni. Hogyan hódíthatnám meg? Nem vagyok az a nagy Don Juan:S Aztán mindig csak a kifogásokat keresem, mert nem merem megszólítani. Mindig ott van pár barátnőjével aztán nem tudom hogy, smint kéne, de az idegeim kezdik felmondani a szolgálatot.Egyszerűen ahogy mosolyog, ahogy.... ááá nem tudom leírni... kérlek segítsetek. Egyszerűen egy ork sz*rnak képzelem ilyenkor mindig magam, hogy ez a hét megint elúszott és én csak nézek ki a szememen. Bunkó válaszokra nem vagyok kíváncsi elég ez a fél éve tartó szenvedés. Azt még hozzátenném , hogy nincs barátja, és igazából kilátásban se nagyon van neki. Biztos forrásból tudom.
2010. febr. 18. 21:19
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Most az van, hogy beszéltem a barátnőjével, de véletlen se akartam felhozni neki a dolgot, ere felhozta ő. Na mind1 felhozta, hogy megadja az msnét, amit vissza is utasítottam, mondván, az elég hülye ötlet, meg hogy nem vagyok olyan, aki msnen... meg ennek úgyis kopj le a vége... egyetértett velem, aztán meg elkezdett vicceskedni. Szoval addig kell lépnem jövőhéten , amig jó kedve van és nem szól közbe:)
2010. febr. 21. 08:38
 12/26 anonim válasza:

Járj a kedvében

Amugy szten nincs abban semmi ciki ha oda mész hozzá és félre hivod beszélsz vele

2010. febr. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Minél jobban próbáld meg összekötni vele, velük a dolgaidat.

Legyél vicces, nevettesd őket sokat.

Találj ki valami dolgot hogy 2esben legyetek azzal a csajjal.

Ha valami nem sikerül ne képzeld magad ork sz*rnak, mert nem csak rajtad múlik minden, a sorson is nagyon sok.

2010. febr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Szerintem(tapasztalat) a hölgyek komolyra tudják fordítani a szót, ha feltűnik nekik a férfiú őszinte közeledése,nem fog bántó lenni,vagy kinevetni!Akár elutasít(Ez piszkosul kínozhat,ha szerelmes vagy),akár biztató jeleket ad,nagyot nőhetsz a szemében! Bízz magadban,varázsolj egyet!
2010. febr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Figyu! ha semmi esélyed akkor azt jobb most tudni nem mit veszíthetsz??? Egyébként meg minden nő meghódítható, jelöld be iwiwen (nem gáz)....az még nem jelent semmit, ülj mellé előadáson, csak úgy szólitsd meg.....nyomulj!!!hiába a csajok azt imádják, akármit is mondunk!

tudsz adni egy tollat? köszönj rá! kérd el a füzetét! hálából egy szál virág (nem rózsa)....bókok....szépen ír...akármi....akarod őt nem??? akkor hajrá!

2010. febr. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, próbáld félre vonni a barátnőitől, szeretnél beszélni vele. Lehet, hogy hirtelen jön neki, de mondd el, hogy mit érzel. Az is előfordulhat, hogy nem is kell kiragadni a többiek közül, ahogy fogalmazol, mert csak van olyan pillanat, amikor egyedül van, annyira nem "tapadhatnak" a barátnői.

Ha nincs is kilátásban,hogy barátja lesz, akkor meg pláne ne szalaszd el.

Nem könnyű, tudom, de valakinek lépnie kell. Mond meg neki, hogy mi van, szeretik a nők az egyenes beszédet.

Szerintem lépd meg, ne gyötrődj tovább! Én most baromira örülnék egy ilyen lehetőségnek.

2010. febr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
ja és a csajok utálják, ha a barátnőiken keresztül "üzenget" nekik egy csávó....én speckó arra gondolok ilyenkor h a barátnőm is képben van, meg ez gyáva dolog, bocs, de inkább lépjél...ő csak egy lány...nem valami földönkívüli!
2010. febr. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, nem üzengetek én senkinek, én csak kérdezősködtem felőle. Most arra gondoltam újólag, ha nem jön össze holnapig a dolog(értsd személyesen beszélni vele) akkor felveszem msnre, és majd ott kitalálok valamit. Msn en amúgy is jobban megy így elsőre a dolog, nemrég ilyen "lányismerős" azt mondta, nekem ugye mindenre van válaszom :)
2010. febr. 22. 21:04
 19/26 anonim ***** válasza:
az üzengetés, puhatolózás nekem hasonló, értem én h csak a helyes utat keresed, csak ilyenkor hidd el h a csajok már rég levágták, h mit akarsz, a barátnővel meg már ott tartanak, h tökre kibeszéltek rólad mindent, szóval csak azt akarom mondani, h a csaj már tudja mi a szándékod és ha nem volt idáig nagyon ellenszenves veled (nem rohan hagyat homlok, ha meglát) akkor vár h kezdeményezz....az msn jó ötlet....drukkolok!
2010. febr. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Ne légy már ilyen gyámoltalan!Miért keresel kibúvókat a személyes találka elől?Neked is jó érzés lenne megbeszélgetni vele a dolgokat, szemtől szemben ahogy illik!Vagy nem?Bármi lesz a válasza elmondhatod magadról,hogy karakán gyerek voltál!Sokan mondogatják:-"Nem akarok beégni nála!",ettől a falramászok!Az az égő hogy kerülgeted a forró kását!Megvárod míg kihűl ,vagy más eszi meg?Legalább kóstolj bele,ha valamiért nem ízlik,majd főzöl később másikat!Sok sikert!
2010. febr. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!