Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Durva, ha egy 14 éves diáklány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durva, ha egy 14 éves diáklány, és egy 35 éves tanár szerelmesek egymásba?

Figyelt kérdés
Ez történik most velem... A tanár még nem tanított engem, csak egyszer ugrott be helyettesíteni: teljesen elbűvölt. Mivel kb egyfelé lakunk, ezért amikor mentünk a buszon, megszólított, hogy nem mennék-e fel hozzá. Furinak tartottam, mert hát tanár, de nem tudtam ellenálni neki, ígyhát bementem. Végül egy csodás randi lett belőle, ráadásul nagyon figymes. Szóval, ezek után titokban járni kezdtünk, minden héten kedden és csütörtökönként feljárok hozzá. Eddig még csak petting volt, de ez már fél éve megy, és azt mondta, hogy szeretne többet is már. Azt mondtam, hogy oké, meggondolom, de félek! Én nagyon szeretem őt, de mi van, ha ő csak eljátsza, és a szüzességemet akarja?
2015. ápr. 27. 21:05
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
5%
Úristen, de izgató :D
2015. ápr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
a tanárbácsi beteg, csak szexet akar, 1-2év és már "Öreg" leszel neki.
2015. ápr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Kamu
2015. ápr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Kisebb vagyont tennék rá, hogy kamu. Ha így felfognád, mi történik, ahogyan leírod, most nem lenne kérdésed.
2015. ápr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
A tanárbácsi szereti az éppen hogy csak felserdült puncit bejáratni
2015. ápr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Te normális vagy?!

Nektek valami ferde személyiségetek lehet...

2015. ápr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
78%

teljességgel kizárt, hogy egy 35 éves pasi egy 14 éves lányba szerelmes legyen. nem függ a körülményektől, meg nincs olyan, hogy "de abban az esetben..." vagy "akkor elképzelhető, ha...", NEM! egy 35 éves ember szerelmes egyszerűen nem lehet. Ahogy egy 14 éves gyerek sem lehet teljesen szerelmes egy ilyen férfiba, legfeljebb csodálhatja, vagy a bűvöletébe kerülhet vagy élvezheti a szituációt, amit akár szerelemként is felfoghat, de ez nem az!

Másrészt ez egyébként is illegális, de ugye az meg kit érdekel, mert fun.

Nyilvánvaló, hogy ráadásul a tanárod egy felelőtlen, egyébként teljesen éretlenül gondolkodó, beteges állat, aki gyerekekre izgul, majdhogynem pedofil. Ha egy 17-18 éves diákra van rágerjedve, még azt megértem, mert azok már nőnek kinéző kislányok, bár akkor is maradjon a tanárbácsi szépen a fantáziálgatásoknál, azzal nem árt senkinek, de egy 14 éves lányra felnőttként rágerjedni már csak simán önmagában is beteges. Minél hamarabb szállj ki ebből a dologból!

(velem is ilyesmi történt egyébként gimis koromban de én szerencsére észbe kaptam és időben kiszálltam, de így is mély nyomokat hagyott és utólag jöttem rá, hogy tényleg veszélyben voltam. a mai napig nyomaszt a dolog, pedig szinte semmi nem volt, de még mostanában is megijeszt a tudat, hogy mi lehetett volna. nem kívánom neked ezt az érzést és igazából senkinek sem!)

25N

2015. ápr. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
0%
Ne baszasd meg magadat jobban jársz max a seggedbe tolhatja a dákot
2015. ápr. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Nemkéne
2015. jún. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
100%
Szerintem elég kamu a történeted, de ha mégis igaz, akkor szólok, hogy a tanárodat évekre akár le is csukhatják, ha ez kiderül, mivel te még kiskorú vagy, ő pedig 35(!!!) éves. Az apukád lehetne, nem gondolod?
2015. jún. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!