Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Durva, ha egy 14 éves diáklány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durva, ha egy 14 éves diáklány, és egy 35 éves tanár szerelmesek egymásba?

Figyelt kérdés
Ez történik most velem... A tanár még nem tanított engem, csak egyszer ugrott be helyettesíteni: teljesen elbűvölt. Mivel kb egyfelé lakunk, ezért amikor mentünk a buszon, megszólított, hogy nem mennék-e fel hozzá. Furinak tartottam, mert hát tanár, de nem tudtam ellenálni neki, ígyhát bementem. Végül egy csodás randi lett belőle, ráadásul nagyon figymes. Szóval, ezek után titokban járni kezdtünk, minden héten kedden és csütörtökönként feljárok hozzá. Eddig még csak petting volt, de ez már fél éve megy, és azt mondta, hogy szeretne többet is már. Azt mondtam, hogy oké, meggondolom, de félek! Én nagyon szeretem őt, de mi van, ha ő csak eljátsza, és a szüzességemet akarja?
2015. ápr. 27. 21:05
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
41%
Utolsó ne Írj már faxságokat. 14 éves már legálisan baxható.
2015. jún. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
#21 csak nem te vagy a tanára? xDD
2015. jún. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
91%

Pedofil. :) Kihasználja, hogy szart se tudsz még a szerelemről, meg a szánalmas szingli beteg állatokról, mint ő. :)


Kettővel előttem szóló: nem, nem baszható legálisan 14-től. Ne mutasd már mindenkinek, hogy milyen buta vagy.

2015. júl. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
45%
Te k...va hülye vagy utolsó. Ha valalki betölti a 14-et azzal dug akivel akar, ha hiszed, ha nem.
2015. júl. 31. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nem kiskorú, hanem fiatalkorú.
2023. jan. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!