Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden férfi így gondolkozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi így gondolkozik a nőkről?

Figyelt kérdés
Sokat vagyok férfiak között és többnyire úgy beszélnek a nőkről, mint valami tárgyakról, akiknek se személyisége, se érzelmeik. Az átlagos arcú lány is csúnya a szemükben, a nagymellűek és a jóseggűek csak a valakik számukra, a nők értéke a "dugható" és a "nem dugható" skálán mozog. És ők még amúgy nem is azok az igazi suttyó parasztok, akik között mozgok. Szinte félek, hogy rólam mit mondanak a hátam mögött...
2015. máj. 9. 12:49
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
90%
Most egyrészt elszégyelltem magam hogy fiú vagyok másrészt megbotránkoztat hogy ez a kérdés az eszedbe jutott. Akiket leírtál nem tartoznak a férfi kategóriába... a féefi nem ilyen.
2015. máj. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
82%
Hány éves vagy? Szerintem ezek még ilyen éretlen fiúk, nem férfiak. Egy férfi nem így gondolkozik, szerintem :)
2015. máj. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
23 vagyok, ők is hasonló korúak vagy idősebbek valamivel.
2015. máj. 9. 12:53
 4/37 anonim ***** válasza:
#2-es kikérem magamnak :) 17 vagyok de nem gondolkodok így. Első válaszoló vagyok
2015. máj. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
79%

Nem, nem minden férfi gondolkodik így, sőt!


Viszont egyrészt sok férfi sajnos tényleg így gondolkodik, másrészt van egy ilyen kötelező macsóság a férfi társaságban, emiatt sokszor a normálisan gondolkodó pasik is elkezdenek így beszélni, miközben pontosan tudom, hogy nem ilyenek, csak a többiek előtt játsszák az agyukat.


Melóhelyen én is utálom, hogy a kollégák jó része házas, otthon minta apa, de 1-2 olyan pasi aki valóban így gondolkodik a nőkről (és persze ezer éve nem látott nőt) meghonosította ezt a szánalmas kommunikációt, most ezt nyomja mindenki. És igen, Rólad is ezeket tolják a hátad mögött. Szerintem egyébként inkább nevetséges, főleg azoknál, akik 15 éve nem láttak más nőt, mint az asszonyt, és közben megy a mekkora kan vagyok duma... Szánalmas, de a férfiak ilyenek (a nőknek meg más marhaságaik vannak :D))

2015. máj. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:

Ha hülyék között vagy,ne csodálkozz. :) Primitívek vannak többen,és a nők közöttük szeretnek általában mozogni,mivel a jóképűek általában nem a legokosabb rétegbe tartoznak,pár kivételtől eltekintve.

Értelmesek között mozgok jómagam,és még csak a közelben sem mondunk ilyeneket.

Általában megjegyezzük egymás között ha látunk szépet,vagy ha valaki rib**cnak öltözik.Olyat mi is ki szoktuk beszélni,de úgyis 2 km-es arcuk van az olyanoknak,meg hát ha annak öltözik nem kell csodálkozni a beszólásokon sem... :)

2015. máj. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
4-es :) 2.dik vagyok, és ezzel nem azt akartam mondani, hogy egy 17 éves nem lehet érett :)
2015. máj. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Rohadt egyszerű, ha a falkába akarsz tartozni úgy kell viselkedned mint a falkatagok. Ettől még a falkába tartozók se feltétlenül gondolkodnak így egyedül.
2015. máj. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem mind ilyen. Bár kihalóban lévő faj, de még léteznek igazi férfiak! :)
2015. máj. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
11%

na ne mondd, hogy ti csajok nem fikázzátok a fiúkat, sokszor még a szemem előtt csúfoltak ki a kis pisisek, pedig tisztelniük kéne és nem fikázni a külsőmet!


másrészt valószínűleg te az ilyen bunkó fiúkhoz vonzódsz, ahogy minden csaj és hát ők jóképűek is meg izmosak magasak így érthető ha alázhatják a csajokat, mert úgyis megkapják bármelyiket


a rendes fiúk csúnyák ott kéne szétnézned, ja nem hát a csúnya fiúk azok gázak meg mit szólnak a barinők, ha csúnya fiúval jelenek meg előttük?


ja, hogy mindjárt kiderül a lányoknak se számít az érzelem csak a külső, minddgy milen tapló a fiú, ha helyes, dde a csúnya érző szívű fiút elkülditek valami iszonyat megalázó módon, aztán nyafogtok, miért ver a pasim, miért csal meg a pasim, miért aláz a pasim? stb.


én se nézem semmibe sem a nőket, szánalmas alsóbbrendű kis manipulálható idióták

2015. máj. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!