Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden férfi így gondolkozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi így gondolkozik a nőkről?

Figyelt kérdés
Sokat vagyok férfiak között és többnyire úgy beszélnek a nőkről, mint valami tárgyakról, akiknek se személyisége, se érzelmeik. Az átlagos arcú lány is csúnya a szemükben, a nagymellűek és a jóseggűek csak a valakik számukra, a nők értéke a "dugható" és a "nem dugható" skálán mozog. És ők még amúgy nem is azok az igazi suttyó parasztok, akik között mozgok. Szinte félek, hogy rólam mit mondanak a hátam mögött...
2015. máj. 9. 12:49
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
12%
Már ne haragudj, de Tik (nők) sem vagytok különbek. Farokméret, magasság, kidolgozott test stb. A 170cm-es törpéket észre sem veszitek, azonnal barátzónába rakjátok. Akinek meg kicsi a szerszáma, azt meg megunjátok és szintén csáá. Nem kell itt a tökéletességet játszanotok, mivel Ti sem vagytok különbek tőlünk férfiaktól, sőt még rosszabbak vagytok. Tudnék tucatnyi példát felhozni erre.
2015. máj. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
77%

# 31


Tik = tyúk :DDD


Egyébként meg én férfi vagyok, szóval csak az én tapasztalataimról tudok beszélni. Nem tapasztaltam olyat, hogy bárki is farokméret alapján döntene, bár biztos van erre is példa...

Viszont van egy haverom, aki 170 cm magas sincs, az arca is elég előnytelen, és mégis megvolt neki a fél megye. :D

Nekem meg nincs kidolgozott testem, sem túl nagy farkam, mégsem volt hátrányom ebből.


olyan meg egyszerűen nincsen, hogy egyik nem különb a másiknál... maximum egyik ember különb a másiknál, el kéne már felejteni ezt a férfiak vs. nők baromságot... semmi értelme :)

2015. máj. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
#31 A tömény általánosítás... Igen amúgy, ezért látni ennyi letolt nadrágú férfit az utcán és a szórakozóhelyeken, először be kell mutatni, hogy mid van, utána majd esetleg be is mutatkozhatsz. (A mondatban szarkazmust rejtettem el.)
2015. máj. 9. 16:54
 34/37 anonim ***** válasza:
16%
Már maga a kérdés is egy hatalmas általánosítás. Amúgy a nök is dugható nem dugható csoporta osztják a férfiakat. Ha meglátsz egy ún. Jópasit nyilván nem az lesz az első gondolatod, hogy sakkozni kéne vele, vagy az időjárásról beszélgetni, hanem, higy dugni kéne vele. Akkor miről beszélünk.
2015. máj. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Nem, a kérdés egy kérdés. Nem pont van a végén, hanem kérdőjel, így nem egy megállapítás, hanem kérdés. És nem, nem sakkozás jut eszébe senkinek egy jó pasiról, de nem is feltétlen rögtön a szex, a két véglet között azért nem kevés átmenet van.
2015. máj. 10. 12:22
 36/37 anonim ***** válasza:
47%

Kérdező, valóban rengeteg fiú így gondolkodik a nőkről, és tapasztalataim alapján általában nem a sokat csajozó férfiak ezek, hanem a #10-eshez hasonló, vagdalkozó, frusztrált kis sz.rok, akikből egyébként egy egész hadsereg van ezen az oldalon, és osztják, hogy minden nő qrva, aztán csodálkoznak, miért nincsen senkijük. :D

Ettől függetlenül rengeteg srác van, aki nem így gondolkozik, csak jó helyen kell keresni.

2015. máj. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Ha nem hozod a csaj tudtára egyértelmúen, hogy nőként tekintesz rá - meg akarod kúrni - töketlen szerencsétlennek fog gondolni és jön a hírhedt barátzóna. És igen kérdező előbb fogsz egy ilyennel összejönni mint egy kedves jófiúcskával.
2015. máj. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!