Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden férfi így gondolkozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi így gondolkozik a nőkről?

Figyelt kérdés
Sokat vagyok férfiak között és többnyire úgy beszélnek a nőkről, mint valami tárgyakról, akiknek se személyisége, se érzelmeik. Az átlagos arcú lány is csúnya a szemükben, a nagymellűek és a jóseggűek csak a valakik számukra, a nők értéke a "dugható" és a "nem dugható" skálán mozog. És ők még amúgy nem is azok az igazi suttyó parasztok, akik között mozgok. Szinte félek, hogy rólam mit mondanak a hátam mögött...
2015. máj. 9. 12:49
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
82%
10: Te se jönnél össze olyan nővel, aki számodra egyáltalán nem vonzó...
2015. máj. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

#10 Miért kéne tisztelniük téged a "kis pisiseknek"? Mert lenézel minden nőt? Nagy érdem...


Hol írtam, hogy én közülük szeretnék valakit maga mellé? Mert szerintem sehol. Ezt már csak te képzelted bele, mint ahogy valószínűleg a további mondókádat is.

2015. máj. 9. 13:05
 13/37 anonim ***** válasza:
33%
11-es: az alfahímek és a nem vonzó férfiak között azért általában ég elég széles a skála. Így jellemzően a közösség menő alakjai szoktak viselkedni, akikhez vagy azért dörgölőznek a csajok, mert őket akarják megkapni, vagy azért, mert ők jelentik a társaság középpontját. Ugye nem csodálkozol azon, hogy ha egy ember (és nem csak a férfiakra igaz) megengedheti magának, hogy bárhogy viselkedjen, és ez semmilyen formában nem befolyásolja negatívan a dolgait akkor könnyen elkapatja magát (nem mindenki, van aki tudja, hogy hol a határ, de a többség nem).
2015. máj. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
#10 Egyébként a saját logikád alapján te biztos helyes srác vagy, akin lógnak a csajok, mert rendes az biztos nem vagy.
2015. máj. 9. 13:06
 15/37 anonim ***** válasza:
Nem, nem mindegyik. Mondjuk engem az ismerőseim többsége legfeljebb ímmel-ámmal sorol a férfi kategóriába, de biológiailag az vagyok, szóval cáfolom a tézist :D
2015. máj. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
85%

Most mindenki tagadja, de lássuk be, ezen az oldalon is a legtöbb cálasz ilyen attitüdöt közvetít


Igen, szo orú és szégyenletes

de pánikra semmi ok, sok normális férfi van még! Az ilyen trágyákat eg egyszerűbb ignorálni... aki nem tudja tisztelni a nőt, az nem méltó a társaságára!:)


21F

2015. máj. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
59%
13: Az alfa és omega hím között annyi a különbség, hogy mer kezdeményezni, és nem ad mások véleményére, miért is tenné? Akkor egésznap csak azon gondolkozna, hogy semmi se jön össze.
2015. máj. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
46%
A férfiak többsége nagyon primitív,főleg a 30 év felettiek azok.Dolgoztam már olyan helyen,ahol én voltam az egyetlen nő,borzalmas volt az a pár hónap.Egyébként az marhaság,hogy csak a jóképű férfiak a primitívek, a rusnya,igénytelen férfiak a legrosszabbak.
2015. máj. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
65%

Én inkább azt mondanám, hogy ez a "dugható-nemdugható" skála az origó... Ez egy annyira leegyszerüsitett skála amit minden pasi megért... Tehát ha oylan társaságban vagy akik nem ismerik egymás igényeit a nők felé akkor ők is észlelik ezt és igy ezt a legegyszerübb skálát választják a társalgás elindításához.


Ha megpillantok egy nőt akkor én sem azon fogok filozofálni hogy milyen jegyet kaphatott Töriből... Ha nem ismrsz egy lányt akkor tényleg legelöször azt méred fel hogy jó nő e vagy nem tehát -> "dugható, nem dugható".

Minél jobban megismernek egy lányt annál szélésebb annál "kulturáltabb skálán mozognak a pasik... Szóval ezt nem kell véresen komoylan gondolni... A nők is elöször megnézi ka pasinak jo segge van-e jo alakja van-e hogy öltözik...

Tehát lényegében ti is egy szük sklálát alkalmaztok elsö látásra és csak utána bontakoztatjátok ki a véleményeteket. Nem kell szigorunak lenni a másik nemhez (ez vonatkozik mindkét nemre) ne rojjuk fel egymásnak ilyen dolgokat, mert nem gondoljuk komolyan, csak ez az elsö gondolat ami eszünkbe jut. És ez nem intelligencia kérdése ez nem társaság kérdése... egész egyszerüen igy vagyunk emberek belőve.

2015. máj. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
0%

Ne aggódj!


Kamaszkori sajátosság, amit még nem nőttek ki.

Majd 25-30 között kezdik el kinőni és utána tisztelettel beszélnek a hölgyekről.


Én soha nem beszélek tiszteletemül hölgyekkel, vagy hölgyekről.

Ha valaki nem tetszik valami miatt, akkor maximum annyit mondok: "Még jó, hogy nem nekem kell vele élnem."

2015. máj. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!