Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden férfi így gondolkozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi így gondolkozik a nőkről?

Figyelt kérdés
Sokat vagyok férfiak között és többnyire úgy beszélnek a nőkről, mint valami tárgyakról, akiknek se személyisége, se érzelmeik. Az átlagos arcú lány is csúnya a szemükben, a nagymellűek és a jóseggűek csak a valakik számukra, a nők értéke a "dugható" és a "nem dugható" skálán mozog. És ők még amúgy nem is azok az igazi suttyó parasztok, akik között mozgok. Szinte félek, hogy rólam mit mondanak a hátam mögött...
2015. máj. 9. 12:49
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Mennyi "jó" fiú van itt. ^^
2015. máj. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
50%
20-as: a munkahelyemen ugyanez megy, és a többség közelebb a 40-hez mint a 20-hoz, gyerekkel családdal. Mint mondtam ez egy tipikus macsó hím hozzáállás, amúgy leginkább az amelyik kutya ugat az nem harap jegyében megy, tehát vagy azok tolják a legjobban, akik 15 éve nem láttak nőt, vagy azok, akik láttak, de az csak az asszony volt, így számukra kb tök mindegy, hogy egy nő hol helyezkedik el a skálán.
2015. máj. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
13%
21-es: a rossz fiúk éppen a tegnapi egy éjszakást pihenik ki, így csak a jó fiuk vannak itt, meg azok a csajok akik most kérdezik, hogy "eddig az összes nővel lefeküdt a városban, de tegnap azt mondta engem sosem bántana, szerintetek lehet belőle valami?"? :D :D :D
2015. máj. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
75%
23: Egyéjszakástól rögtön rosszfiú lesz az emberfia? :0 Komám neked elmentek otthonról... :0
2015. máj. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
75%

Nekem volt jópár egyéjszakás kalandom, mégsem vélekedek így a nőkről, ahogy a kérdésben le van írva és nem is vagyok "rosszfiú". :DDDD


Amúgy nem kell mindent komolyan venni, sok fiú/férfi így viselkedik nagyobb társaságban, mert azt hiszik, hogy vicces, meg hogy ez a normális viselkedés.

2015. máj. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
66%
Ez a tömény általánosítás... harapni tudnám a levegőből..
2015. máj. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
7%
Akkor kérdező gondolom te a nem dugható kategória vagy és ez neked nem tetszik. Abba meg tényleg ne menjünk már bele, hogy a csajok nagy része, milyen kategóriákba sorolja a férfiakat és milyen jelzőket aggat rájuk.
2015. máj. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
59%

Ez a kedvencem!

Miért nem magától értetődő valakinek, hogy nincs olyan, amiről minden akárki (férfi, nő, gyerek, kutya, majom, stb.) azonos módon gondolkodna.

2015. máj. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 Szergej55 ***** válasza:
Igen, az összes, mind a 3 és félmilliárd. Nincs kivétel, sem másmilyen, semmi. SEMMI!
2015. máj. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
"Akkor kérdező gondolom te a nem dugható kategória vagy és ez neked nem tetszik. " Fogalmam sincs melyik kategória vagyok, de tök mindegy is. Szerintem nincs "jobbik" kategória, ha az embert egy darab érzéketlen húsnak nézik...
2015. máj. 9. 15:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!