Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párommal le feküdtünk 2 hete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal le feküdtünk 2 hete gumi nélkül többi lent 16/L?

Figyelt kérdés
2 hete gumi nélkül le feküdtünk és most nemtudom hogy teherbe-e estem. Tudom hogy meggondolatlanságot és Hül*eséget csináltunk ezek a válaszok nem is érdekelnek! Nem élvezett el bennem időben ki vette. 2-3 alkalommal csináltuk így. Miből venném észre hogy terhes vagyok? Jelek..stb? Nőgyógyászom azt mondta amikor voltam első alkalommal (6hónapja) hogy a hamar teherbe eshetek..amikor utoljára voltam (2hónapja) közölte hogy nincsen kifejlődve a méhem. Szóval most ezt nem értem. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!

2015. máj. 12. 17:07
1 2
 11/17 anonim válasza:
Nincs ilyen, hogy időben kivette. Kedves buta kérdező... Az előváladék is tartalmazhat spermát, amiből 9 hónap múlva egy gyerek lesz... Terhes vagy, teljesen egyértelmű! :D
2015. máj. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Terhességre utaló jelek: legfōképpen hogy nem jön meg a menstruációd,hányás reggeli rosszul lét,fáradtságérzet,émelygés,szédülés,melleid megduzzadhatnak érzékennyé válhatnak stb.de ha kicsit is ismered a Sajàt testedet ugyis rájössz hogyha teherbe estél.Nagy vonalakban ennyi de még azt azért hozzá tenném ( nem csak neked hanem az összes fiatal lánykának) hogy mielōtt elkezdenétek szrxelni nem ártana tisztában lenni a dolgokkal a Sajàt érteketekben!!! 22/L
2015. máj. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Vegyél egy tesztet, az a legegyértelműbb jel.
2015. máj. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Vegyél tesztet, egyébként ezt találtam hirtelen neked a sok ezer oldal közül, ami a terhességgel foglalkozik.

[link]

2015. máj. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Bocsi de miért nem gondolkoztok!

Én még életembe nem feküdtem le sráccal gumi nélkül. Egyetlen egyszer szakadt ki (2 hete) akkor is rohantunk esemény utániért. De most komolyan! Miért nem lehet ezt előtte átgondolni! Valaki magyarázza már el nekem!

Itt vannak a kérdések, hogy "Terhes lehetek?"

"Lefeküdtem a pasimmal! Terhes lehetek?"

Minden második kérdés ez! Ha nem tanulsz a másik hibájából esküszöm reménykedem abban, hogy terhes legyél!!!

Bocsi, hogy ilyen kommentet írtam de már picit bosszantó és szerintem nem egyedül vagyok ezzel a véleménnyel.

23/L

2015. máj. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 TatyóKirály ***** válasza:
Aki nem tudja, hogy a keféléstől terhes lehet (pláne védekezés nélkül), az szerintem inkább legózzon helyette
2015. jún. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 TatyóKirály ***** válasza:
Egyébként a nőgyógyászod szerintem villanyszerelő, mert méhed kb már magzat korodban van... 16 évesen, ha valaki szexel, ugyan utánanézhetne, hogy működik a saját teste...
2015. jún. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!