Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha szakítás után kiüresedettnek, sivárnak érzem az életem?

Figyelt kérdés
Nem sok igaz barátom van, szóval hozzájuk nem igazán tudok ilyen jellegű kérdésekkel fordulni. Eddig soha nem unatkoztam egy percig sem, mindig csináltunk közös programot a barátommal. Most meg egész nap csak lesek magam elé vagy épp sírok, és utálom látni a sok szerelmes párt, meg hogy más jól érzi magát, van aki szeresse.:(
2015. máj. 13. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
töltsd fel magad alkohollal.
2015. máj. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
seduxen + sör
2015. máj. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez a problémám, de hiába iszok utána ugyanúgy ott lesz aprobléma. Szóval embertársaim valami jobb ötletet :(

20/L

2015. máj. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kronosz Olen ***** válasza:

1. Gyógyszer: Pia: Rövid távon hat, gyorsan felszívódik.

2. Gyógyszer: Szeretkezés: Gátlástalan (segít a pia), új dolgokat kipróbálni.

3. Gyógyszer: Hobbi: Keress valamit ami leköt, ami érdekel. Először még sokat gondolsz közben rá, de hosszútávon megtérül

4. Gyógyszer: 3in1: a fölső három mixelve.

Sok sokert! :)

2015. máj. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem itt az ideje, hogy elkezdjél masszívan piálni.
2015. máj. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért csak a pia a megoldás.hát keress barátokat.nyíljon meg kezdj el futni .hozd rendbe magad válts stílust.hidd el van aki téged irigyel mert már túl vagy egy szakításon .ők még benne sinylődnek és a kiutat sem találják .
2016. márc. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!