Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó a bunkóság? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó a bunkóság? Miért mondják, hogy bejön?

Figyelt kérdés

közhely tudom, de miért mondjátok, hogy bejön? Ok, nálam volt, hogy a csaj nem engem, hanem mást választott. Megsértődtem, nem foglalkoztam vele stb. Amig futottam utána, néha látszott, hogy elege van belőlem. Most már viszont más. Kicsit közvetlenebb, aranyosabb ismét, és romladozóban van a kapcsolata.

Ha én most elkezdtem volna tahó lenni, vagy legalábbis lefostam volna, akkor mi változott volna? Igen, kedves voltam vele akkor a buliban, együtt mentünk el, esett az eső, esernyő alatt voltunk, és belémkarolt. Ha azt mondtam volna, hogy "a pasidat karold", akkor mi lett volna máshogy? Hátha elcseszem még azt az 1 ezrelék esélyemet is??


Volt már számtalanszor, hogy lehetetlen kategóriával találkoztam. Töröltem már, tiltottam már, vagy nyiltan lefostam már nőt nem egyszer - egyikből sem lett soha semmi. Sőt, amikor nagyon rámnyomult egy valaki (aki nem jött be), most 3 év után is "úgy" néz, pedig azóta a 2. pasiját tapossa, az sem irogatott, meg futott utánam. Tehát nem értem én ezt...


2015. jún. 1. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Azért mert a HP-k arra buknak,neked nem kell megjátszanod a nagymenőt,meg a bunkót.Közhely ez is,de igaz:add önmagad!

20/f

2015. jún. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

"JAAJ, TE OLYAN RENDES VAGY, TÚL KEDVES VAGY HOZZÁM"


Ebből az jön le egyeseknek, hogy akkor bunkónak kell lenni, nem pedig az, hogy a csaj nem merte megmondani, hogy büdös a szád.

2015. jún. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
mert a mai nem is tudom micsodák nőknek nem nevezném őket arra gerjednek az a menő az a férfias
2015. jún. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Kevés számú és lelki sérült nő van, aki alapból bunkót választ be, mert ezt látta otthon. A legtöbb lány, nőismerősöm, ahogy én is, egy rendes, őszinte pasira vágyik, és ugyanezt a kedvességet adja vissza.
2015. jún. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

Tömör válasz: bár kivétel persze van, de a bunkó férfiak ha más nem, legalább határozottak, ez utóbbi fontos férfias vonás. Tesze-toszaság ritkán vonzó. A baj az, hogy határozott úgy is lehetne egy férfi, hogy közben nem viselkedik tahó módjára, és nem játssza az eszét "ki-ha-nem-én" stílusban. Határozottság tehát... néhányan nevezik még "rosszfiús" beütésnek is. Persze arra is van kivétel, mikor a lány tényleg barmokra bukik és neki tényleg a színpadiasan motort bőgető, sörösdobozt homlokkal préselő, mindenkinek beszóló suttyó kell.


Ízlések és pofonok, ahol a pofonokat is ő kapja majd tőle. Egyészségére.

2015. jún. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18%
vannak kivételek is persze persze van 10 fekete tyúk között 1 fehér tyúk attól még nem kéne a fehér tyúkra mondani hogy ő más mint a többi ő a kívétel
2015. jún. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
papkka, Ne itt sajnáltasd már magad. Kezd mocskosul idegesítő lenni. Azért mert Te nem kellesz egy nőnek sem (nem, nem a magasságod miatt, hanem ilyen hozzáállással, értelmi szinttel ami a válaszaidból kiderült itt a Gyik-en), még nem őket kéne beállítani a sárosnak. Kezdj már magaddal valamit.
2015. jún. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
14%

azt elfelejtették közölni veled hogy jól is kell kinézni :D


ha bejössz egy csajnak,akkor viszont,eléred hogy ő fusson utánad,egy férfi nem kell hogy alázkodjon.És ha bejössz egy csajnak akkor lehetsz "bunkó" azt csinálsz vele kb amit akarsz,lehet vele játszadozni.



de pl az amit te csinálsz az mi? van egy lány,van pasija,és neked panaszkodik,te meg pincsi módra,igen,igen igen,te vagy a jó,te vagy a szép,és ezek után férfinak akarod magad láttatni? :D nemár....


mikor nekem panaszkodott,már csaj,az lett a vége,hogy velem csalta a pasiját.Mert nagyon hamar közöltem a szándékaim,és lelki dolgok annyira érdekelnek mint a falat....panaszkodjon a vesztes pasijának.


ezt így kéne játszani,én sosem éreztem késztetést idióta p***csakat vigasztalni


azt nézzed te mit tudsz kihozni.neked mi a jó,panaszkodik egy lány a pasijáró.Akkor azt ki lehet használni ha bejön

másra nem igen jó


lelkisegély szolgálat az másik pult :D

nem azért mert bunkó vagyok,hanem mert kit érdekel? senkit.....utálom az embereknek a lelki marhaságait,rövid kötél.

2015. jún. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!