Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az utcán ismeretlenül beszólog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az utcán ismeretlenül beszólogató férfiak mégis mire számítanak? Miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés

Azzal nincs problémám, ha valaki diszkréten megnéz, felfigyel rám, az valahol még jól is esik. De az olyan jellegű megnyilvánulásokat, amiken csak pislogok, nem tudom hova tenni. Életemben először (és utoljára, valószínűleg) látom azokat a pasikat, akik elmennek mellettem az utcán, és gyakran tényleg minősíthetetlen dolgokat mondanak nekem. Pedig nem is mondhatom, hogy kihívó lennék, ma is üzleti ebédre mentem, minden voltam, csak éppen kihívó nem. Nem kell foglalkozni velük, nem is foglalkozom, nézek előre és elmegyek utána, de a "úgy betömném a lyukad", az "igazán leszophatnád a fa...om", és társai megnyilvánulások valahogy kényelmetlen érzést keltenek.


Nem bántódok meg rajta, nem azért, de érdekel, azok a pasik, akik ilyeneket szólogatnak be, láthatóan erre nem vevő nőknek, mégis, mit gondolnak? Mire jó ez? Miért csinálják? Menő a haverok előtt, vagy mi?


A lehetséges indítékaik érdekelnek elsősorban, mert akárhogy is nézem, nem tudok rájönni, hogy mi értelme lehet.


2015. jún. 3. 14:07
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
A kamagrat bevetted mar? Ezt kene visszaszolnod. Beegne.
2015. jún. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
32%

gondolom vicces,másoknak beszólogatni már ovis korban is vicces volt,ezt kár tagadni,nekem az iskolai éveim,mások beszólogatására mentek sokszor,és legvidámabb perceim töltöttem mások kárán.

aztán van akik nem növik ki :D meg hát az első dolgot mondják ami rólad eszükbe jut.

2015. jún. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Elég szomorú, hogy ez az első dolog, ami eszükbe jut rólam... :( De köszönöm a válaszaitokat, közelebb kerültem a jelenség megértéséhez! :)
2015. jún. 3. 16:09
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Mert megtehetik. Nem "úgy érzik, hogy megtehetik", hanem Megtehetik. Mert férfiak. Mert az egész társadalom azt sugallja, hogy valahogy tudomására kell adni a nőknek, hogy tetszik nekik. A nőt nem emberként kezelik, hanem darab húsként a piacon, két lábon járó pinaként. Ők nem várnak választ (legtöbbször, jobb esetben) és nem is érdekled őket. Csakhogy megtehetik, mert férfiak, "a férfiak pedig már csak ilyenek".



Aki pedig azt mondta, "lépj tól rajta", "ne figyelj rájuk", "egyik füleden be, másikon ki", nem tudnak és/vagy nem akarnak a problémáddal foglalkozni. Nekik valószínűleg nem is kell, talán ilyet nem is tapasztaltak soha. Ezen nem lehet csak úgy pik-pak tovább lépni. Pláne, ha naponta vágnak hozzá ilyeneket a fejedhez. De hogy is tudná ezt bárki, aki férfi vagy nem a szépség sztenderdnek megfelelő nő (ergo mai definíció szerinti "csinos nő")? Őket nem darab húsként méregetik.


Kérdező, én azt ajánlom, amilyen paraszt tudsz lenni, üvölts vissza valami hasonlóan undorító dolgot. Megteheted. Ettől nem leszel kevesebb vagy rosszabb. De legalább eláll a szaruk-húgyuk, hogy egy Pina nem húzza össze magát, Ahogy Egy Pinának Kell, hanem kikéri magának a bunkóságukat. Küld el őket a fenébe, szégyenítsd meg őket, vágj hozzájuk valamit. Ne hagyd magad, mert másokkal is meg teszik - és ki tudja, lehet lesz a közeledben valaki, aki pont tőled kap majd merszet, hogy ne lábtörlőként, behúzott füllel-farokkal tűrje ezeket.

2015. jún. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
0%

azért valljuk be egy idegenről nem gondol sok jót az ember :D és nem is tudna...


de önmagával a gondolattal,hogy a férfiak húspiacnak tekintik a placcot nincs gond :D

lehet ezt kedvesen és kulturáltan is mások tudomására hozni.Nem kell ordibálni,lényegre törő dolgokat :D


én sem szoktam kiabálni bunkón senkinek,és nem is éreztem még késztetést erre,bár annak csak örülnének,mondhatom szerénység nélkül :D hah :D



szerintem ne szólj vissza,mi értelme? leállsz kiabálni mocskolódni ?:D azzal csak ők nyernek.Te meg beégsz,az utca közepén.


:D azért komolyan kíváncsi lennék,rosszindulat nélkül a 63%os "kedvesnek" :,d hányszor ajánlkoznak fel naponta? mert van olyan sanda gyanún hogy,hogy,úgy egyszer se...de az elszántság,azt sugallná hogy őt úton útfélén megakarják fektetni

gondolom a jobbnál jobb pasik,nem lehet azt ideggel bírni :D :D

2015. jún. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
38%

Már vártam, már vártam, hah! Tudtam, hogy ha nem te, valaki más (is) bele fog futni. :D

Egyetlen olyan dolgot nem vonultattál fel a hozzászólásodban, amire ne vártam volna. :D


Lol "tuti neked nem szólogatnak be, ronga banya uwu", "honna is tudnád? :)))", "én jobban tudom nálad, mi hogy esik neked, kis buta :DD".


Te istentelen hülye, te. :D

2015. jún. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
küldj képet és megmondom, miért mondják rólad
2015. jún. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

mélységesen elszomorított ez a hozzászólásod.

nem mondtam hogy hogy nézel ki vagy neked mi a jó,csak az ember akkor ordít ha fáj valami,és te igen hangos vagy



kocsis módra káromkodni,mocskolódni,nem kell csak azért hogy egyenlőséged bizonyítsd bárkinek,hidd el, a kulturált viselkedés hosszú távon kifizetődőbb :)

2015. jún. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
58%

Bár úgy lenne.


Ó, a kulturált viselkedés hosszú távon kifizetődőbb? Ó, tényleg? Mármint Tényleg? Hű. Hű, és meddig kell várnom? Várj, nem, jobb kérdés: miért nekem kell visszavennem, miért nem nekik?

2015. jún. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%

neked? hát előbb kulturáltnak kéne neked.:D de cseles!!

azért mindent az elején.


és miért neked? miért nem nekik? mert neked is van miből,és magaddal könnyebb kezdeni,belőlünk épül a a világ nem tudtad? lehet csak belőlem.


most ha motiválni akarnálak

azt hazudnám mert intelligensebb vagy mint akik kiabálnak

de egyrészt hazudni sem szép dolog,(számra ütök) másrészt máris vakarózva undorodom magamtól ahogy ezt leírtam.


:D



te olyan vagy mint egy balhés figura aki járja az utcát,és várja hogy valaki rosszat szóljon,akire rázúdíthat mindent, alkalom kereső vagy.Ezt az oldalon remekül megtalálod néha :) remek táptalaj


de hogy már velem is csúnyán beszélsz,na az már féktelen magatartásra vall.


vegyél egy nagy levegőt,és találd meg a lelki békéd,legalábbis mára

2015. jún. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!