Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Ezek közül a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ezek közül a lányok közül melyik "átlagos", akihez odamentek leszólítani és melyik a "kiemelkedően szép"?

Figyelt kérdés

1.

[link]

2.

[link]

3.

[link]

4.

[link]

5.

[link]


2015. jún. 22. 15:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/87 anonim ***** válasza:
95%

Es csodalkoznak a "szegeny,atlagos" kisfiuk, hogy kikosarazzak oket :D. Nektek ezek a lanyok , hol atlagosak? Ez egy atlagos lany=>

[link]


Ezek itt fent, pedig atlag felettiek. Meg, hogy a noknek nagyok az elvarasaik...huh

N

2015. jún. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/87 anonim ***** válasza:
95%
10.: igen, tényleg az a baj, hogy a férfiaknak itt kezdődik az átlagos szint, ami alatta van, azt észre sem veszik aztán itt sírnak, hogy ők senkinek sem kellenek és a nők a felszínesek.
2015. jún. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/87 A kérdező kommentje:
Egyetértek. Szerintem amit a #11-es linkelt lány az is szép, fehér porcelánbőr, kék szemek, dús ajkak, a hajával, a ruhájával és az arckifejezésével kezdhetne valamit és akkor tényleg vonzó lenne.
2015. jún. 22. 15:55
 14/87 anonim ***** válasza:
27%

5-ösnél a haja meg a szemöldöke közötti kontraszt teljesen diszharmonikussá teszi a képet, rossz nézni.

3-asnál rossz a képbeállítás és a festett haj itt is természetellenes hatású, erőltetettséget sugároz

a 4-es különösen a szeme színe miatt különleges

a 2-est a természetessége teszi széppé

az 1-esből árad az öröm, a harmónia és szép is, de nem különleges

2015. jún. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/87 anonim ***** válasza:
Linkelj mar, kerlek egy gyonyoru, kulonleges lanyt , utolso...
2015. jún. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/87 anonim ***** válasza:
100%
Az összes csaj tökig sminkben haj belőve beállított képen. A 4-es agyonretusálva.De pár másikba is bele van nyúlva géppel. Ezek a nők az utcán rohadtul nem így néznek ki. Ez csak engem zavar?
2015. jún. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/87 anonim ***** válasza:
44%

gyönyörűek? nem olyan szépek ezek,java átlagos,bár nem néztem meg mindet :,D


még szebb a fény hatás,a ps munka,a kép élesség,

meg ezek az apróságok :D a színek! ó gyönyörűek,nem aprózva csicsázzák a képet


és még nem is beszéltem a sminkekről :D mutasd meg nekem az egyiket szombat reggel kikelve oszt majd megmondom,pózerkodni én is tudok.Milliós technika előtt,olyan lennék hogy azt ebédelnéd keretestül.



még csak annyit hogy nem szoktam leszólítgatni senkit,csak a tökéletes szólítanám meg ha megtenném..szóval tárgytalan.


utcán sosem ismerkedem.főleg nem minden idegen jött ment nővel.Meg van nekem a baráti köröm.hagyjanak


linkelj amatőr képeket vagy felejtsd el a kérdést.

2015. jún. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/87 anonim ***** válasza:
Az 1, 2 aki kiemelkedobb szamomra. A tobbi is csinos, az utolso max atlagos. Mindhez odamernek menni. :)
2015. jún. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/87 anonim ***** válasza:

Hát nálam egyik sem átlagos,ezek szép lányok.Ennél "rondább" lányoknál sincsen esélyem,és ezt pontosan tudom.

Hiába adok magamra,az öltözködésemre stb.,átlagos kinézet megvan pedig nálam is,de ennél "rondább" csajoknál sincsen semmi esélyem,ezeknél meg aztán végképp nincsen...

Szóval egyikhez se mennék oda úgy alapból,maximum ha látnék rá valami esélyt/jelzést tőle,hogy lenne esélyem nála... :)

24/F

2015. jún. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/87 anonim ***** válasza:
8%
#11 Akit te linkeltél, az is ugyanúgy átlagos. Viszont veletek ellentétben mi férfiak nem utasítjuk el az átlagos vagy csúnyácska lányokat sem.
2015. jún. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!